Home > Oude veilingen > LICHTEFFECTEN, SOUND SYSTEMEN, MICROFOONS, ROOKMACHINES, FLIGHTCASES ENZ. (GRATIS VERZENDING) (975) > Led Lichteffecten
Alle kavels Actieve Speakers Bellenblaas Machine's Blacklight CD Spelers Confetti Shooters Discoverlichting DJ Media/Usb Spelers DJ Sets Flightcases Draadloze Microfoons Geluid Sets Lasers Led Lichteffecten Led Show Flames Led Spot Sets Megafoons Microfoons Mobiele Geluid Sets Mobiele Geluid Systemen PA Boxen Rookmachines Serverkasten Sneeuwmachines Sound Systemen Stroboscopen Truss Bruggen Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Bellenblaas Machine's Blacklight CD Spelers Confetti Shooters Discoverlichting DJ Media/Usb Spelers DJ Sets Flightcases Draadloze Microfoons Geluid Sets Lasers Led Lichteffecten Led Show Flames Led Spot Sets Megafoons Microfoons Mobiele Geluid Sets Mobiele Geluid Systemen PA Boxen Rookmachines Serverkasten Sneeuwmachines Sound Systemen Stroboscopen Truss Bruggen Versterkers
Led barrel scan
1x led barrel scan, rgb, auto, sound en dmx en remote.
Kavelnr: 771-051 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 75,00
1x led barrel scan, rgb, auto, sound en dmx en remote, LET OP beetje schade aan spiegel.
Kavelnr: 771-052 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €65,00
Huidig bod: € 65,00
Led space invader
1x led space invader, rgb led lichteffect, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-073 Conditie: Nieuw
Led big spider movinghead
1x led big spider movinghead, rgbw, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-076 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €275,00
Huidig bod: € 275,00
Dynamic led lichteffect
1x dynamic led lichteffect, rgb leds, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-082 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €95,00
Huidig bod: € 95,00
Led double ball
1x led double ball, 12W RGBW leds, draait in 2 richtingen, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-083 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €375,00
Huidig bod: € 375,00
Led spinner
1x led spinner, spider r,g,b,w, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-084 Conditie: Nieuw
Led angle light
1x led angle light, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-096 Conditie: Nieuw
Led astro light
1x led astro light, lenzen kap roteerd, ingebouwde rgb led, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-097 Conditie: Nieuw
Led dream dancer
1x led dream dancer, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-098 Conditie: Nieuw
Led rocking balls
1x led rocking balls, rgb leds, draait in 2 richtingen.
Kavelnr: 771-099 Conditie: Nieuw
Led Crosfire
1x led Crosfire, rgbw led vlakken, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-100 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Actieve Speakers - Bellenblaas Machine's - Blacklight - CD Spelers - Confetti Shooters - Discoverlichting - DJ Media/Usb Spelers - DJ Sets - Flightcases - Draadloze Microfoons - Geluid Sets - Lasers - Led Lichteffecten - Led Show Flames - Led Spot Sets - Megafoons - Microfoons - Mobiele Geluid Sets - Mobiele Geluid Systemen - PA Boxen - Rookmachines - Serverkasten - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Stroboscopen - Truss Bruggen - Versterkers