Home > Oude veilingen > GRATIS VERZENDVEILING: AUDIO, LICHT EN GELUID (1083) > Led Movingheads
Alle kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Led 60W movinghead set
1x led 60W movinghead set, totaal 2x led 60 W movingheads met ingebouwde figuren en kleuren schijf, auto, sound en dmx , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-028 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €275,00
Huidig bod: € 275,00
Alle kavels - Actieve Speakers - Actieve Subwoofers - Bellenblaas Machines - Blacklights - Boxen Sets - Cafe/Zaal Sets - Carnavalswagen Geluid Sets - CD Spelers - Confetti Machine's - Confettishooters - Disco Verlichting - DJ Sets - DMX Controllers - Draadloze Microfoons - Dubbele Cd Mixers - Geluid Sets - Geluid Systemen - Hoofdtelefoons - Kachels - Karaoke Sets - Lasers - Led Belichters - Led Lichteffecten - Led Movingheads - Led Spots - Lichteffecten - Lichtkranten - Megafoons - Mengpanelen - Microfoons - Mixers - Mobie Geluid Systemen - Mobiele Speakers - Movingheads - PA Speakers - Rookmachines - Showflames - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Special Effects - Statieven - Stroboscopen - Subwoofers - Truss Systemen - TV's - Versterkers