Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > GRATIS VERZENDVEILING: AUDIO, LICHT EN GELUID (1083) > Led Spots
Alle kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Led spot met rode laser
1x led spot met rode laser, rgb led spot, rode firefly laer, auto, sound, dmx en remote , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-012 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €55,00
Huidig bod: € 55,00
Locatie:
Bied mee
COB led spot set
1x cob led spot set, de set bestaat uit 4x 30W COB rgb spots, dmx controller en dmx kabels , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-050 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €175,00
Huidig bod: € 175,00
Led rgb par spot
1x led rgb par spot, auto, sound en dmx , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-096 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 35,00
Led spots aan statief
1x led spots aan statief, 4x led spots met r,g,b,w leds, dmx, auto, sound en remote , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-220 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €125,00
Huidig bod: € 125,00
1x led spots aan statief, 4x led spots met 10W RGBW leds, dmx, auto, sound en remote , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-221 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €150,00
Huidig bod: € 150,00
Led cob set aan statief
1x led cob set aan statief, t-bar met 4x led RGB cob spots, auto, sound, dmx en remote , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-222 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €165,00
Huidig bod: € 165,00
Led Par 7x12W 6-in-1
1x led Par 7x12W 6-in-1, automodus/soundmodus/dmx, power in/out , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-254 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 45,00
Led spot 12W
2x led spot 12W, RGBWUV, auto, sound, dmx en remote , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-271 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €135,00
Huidig bod: € 135,00
Led spot
2x led spot, r,g,b,w leds, auto, sound , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-280 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Actieve Speakers - Actieve Subwoofers - Bellenblaas Machines - Blacklights - Boxen Sets - Cafe/Zaal Sets - Carnavalswagen Geluid Sets - CD Spelers - Confetti Machine's - Confettishooters - Disco Verlichting - DJ Sets - DMX Controllers - Draadloze Microfoons - Dubbele Cd Mixers - Geluid Sets - Geluid Systemen - Hoofdtelefoons - Kachels - Karaoke Sets - Lasers - Led Belichters - Led Lichteffecten - Led Movingheads - Led Spots - Lichteffecten - Lichtkranten - Megafoons - Mengpanelen - Microfoons - Mixers - Mobie Geluid Systemen - Mobiele Speakers - Movingheads - PA Speakers - Rookmachines - Showflames - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Special Effects - Statieven - Stroboscopen - Subwoofers - Truss Systemen - TV's - Versterkers