Kinderfiets, fabr. MINERVA, type PINK WAVE, 26” meisjesfiets  shimano 7 speed

Kavelnr: 2855-40

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-41

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-42

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-43

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-44

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw