Home > Oude veilingen > DIV. VOERTUIGEN, MOBILHOME BWJ. 2017, HORECAMATERIAAL, SHOWROOM SAUNA'S, ZETELS ENZ. (HOOGSTRATEN EN NIEUWKUIJK) (1758) > Meubelen
Alle kavels Machine Horeca Materiaal Meubelen Pallets Oldtimer Reinigingsmachine Sauna Personenwagen Mobilhome
Alle Kavels Machine Horeca Materiaal Meubelen Pallets Oldtimer Reinigingsmachine Sauna Personenwagen Mobilhome
Zetel
Showroommodel licht bruine eenpersoonszetel,afm.90Bx90H.
Kavelnr: 1633-16 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Locatie: hoogstraten
Showroommodel koperbruine grote eenpersoonszetel,afm.130Bx90Hx90D.
Kavelnr: 1633-17 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €90,00
Huidig bod: € 90,00
Dressoir
Showroommodel Dressoir 185Lx90Hx54D.
Kavelnr: 1633-19 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Salontafel met tv kast
Salontafel met bijhorende tv kast in notenhouten kleur
Kavelnr: 1633-27 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 40,00
Salontafel in glas
Showroommodel glazen salontafel met klein glazen bijzet tafel.afm.110 x110 x38.
Kavelnr: 1633-12 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 55,00
Salon
Showroommodel salon met lichte beschadiging,3zit,2zit,1zit.
Kavelnr: 1633-18 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 150,00
Hoeksalon
showroommodel Zwarte hoeksalon,Afm. 2.00 x 1.50 x 1.50.
Kavelnr: 1633-11 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 23 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 365,00
Alle kavels - Machine - Horeca Materiaal - Meubelen - Pallets - Oldtimer - Reinigingsmachine - Sauna - Personenwagen - Mobilhome