Showroommodel licht bruine eenpersoonszetel,afm.90Bx90H.

Kavelnr: 1633-16

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Locatie: hoogstraten

Showroommodel koperbruine grote eenpersoonszetel,afm.130Bx90Hx90D.

Kavelnr: 1633-17

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €90,00

Huidig bod: € 90,00

Locatie: hoogstraten

Showroommodel Dressoir 185Lx90Hx54D.

Kavelnr: 1633-19

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Locatie: hoogstraten

Salontafel met bijhorende tv kast in notenhouten kleur

Kavelnr: 1633-27

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 40,00

Locatie: hoogstraten

Showroommodel glazen salontafel met klein glazen bijzet tafel.afm.110 x110 x38.

Kavelnr: 1633-12

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 55,00

Locatie: hoogstraten

Showroommodel salon met lichte beschadiging,3zit,2zit,1zit.

Kavelnr: 1633-18

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 150,00

Locatie: hoogstraten

showroommodel Zwarte hoeksalon,Afm. 2.00 x 1.50 x 1.50.

Kavelnr: 1633-11

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 365,00

Locatie: hoogstraten

Alle kavels - Machine - Horeca Materiaal - Meubelen - Pallets - Oldtimer - Reinigingsmachine - Sauna - Personenwagen - Mobilhome