Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE PARTIJ DIERENBENODIGDHEDEN, DESIGN DECO EN MEUBILAIR, ENZ.(STEKENE) (2782) > Meubelen
Alle kavels Aquarium & Terrarium Deco Dierenbenodigdheden Dierenriemen Div. Dierenhokken Kooien Kat En Hond Tuin En Vijver Toiletsets Meubelen Diversen Verlichting Visgerief Vogelkooien Zwembad Toebehoren
Alle Kavels Aquarium & Terrarium Deco Dierenbenodigdheden Dierenriemen Div. Dierenhokken Kooien Kat En Hond Tuin En Vijver Toiletsets Meubelen Diversen Verlichting Visgerief Vogelkooien Zwembad Toebehoren
Bamboo Bar
bamboo bar, fabr. J-line, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-017 Conditie: Nieuw
Biedingen: 15 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 38,01
Terrastafeltje
terrastafeltje, fabr. J-LINE, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-021 Conditie: Nieuw
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 18,00
salontafeltjes
set van 4 salontafeltjes, fabr. J-LINE, nieuwprijs 495€, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-023 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
bijzettafels
4-delige houten bijzettafelset, fabr. J-LINE, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-028 Conditie: Nieuw
Biedingen: 5 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 20,00
design bijzettafel/opbergbak, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-033 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Vintage Bistrotafel
vintage bistrotafel, fabr. J-LINE, nieuwprijs 149€, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-052 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Design Tafeltje
design tafeltje, J-LINE, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-125 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
Design Kroonluchter
design kroonluchter, fabr. J-LINE, opgelet: enkele glazen ringen ontbreken, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-128 Conditie: Nieuw
salontafels
2x salontafel (w.o. licht beschadigd) plus wijnrek in dito uitv., maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-129 Conditie: Nieuw
stoelen
doos inh. stoelen en poten, incompl. , maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-179 Conditie: Nieuw
Klaptafeltje
klaptafeltje, fabr. J-LINE, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-020 Conditie: Nieuw
3-delige houten bijzettafelset, fabr. J-LINE, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-029 Conditie: Nieuw
Salontafel Voor Wijnflessen
salontafel voor wijnflessen, fabr. J-LINE, nieuwprijs 395€, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-019 Conditie: Nieuw
Biedingen: 16 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 56,00
tafel
ronde tafel plus enige siervoorwerpen, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-056 Conditie: Nieuw
Biedingen: 7 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 24,00
Houten Bartafel
houten bartafel, fabr. J-LINE, white wash, nieuwprijs 329€, maak gebruik van de kijkdag om eventuele beschadigingen vast te stellen
Kavelnr: 2728-042 Conditie: Nieuw
Biedingen: 9 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 33,00
Alle kavels - Aquarium & Terrarium - Deco - Dierenbenodigdheden - Dierenriemen - Div. Dierenhokken - Kooien - Kat En Hond - Tuin En Vijver - Toiletsets - Meubelen - Diversen - Verlichting - Visgerief - Vogelkooien - Zwembad Toebehoren