Home > Oude veilingen > DIVERSE GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 1 (BAASRODE) (3578) > Meubelen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken En Prenten Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Multimedia En Kantoor Muziek En Film Vazen En Bloempotten Speelgoed En Kinderen Voeding, Dranken Verlichting
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken En Prenten Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Multimedia En Kantoor Muziek En Film Vazen En Bloempotten Speelgoed En Kinderen Voeding, Dranken Verlichting
Oude ovalen spiegel
Oude ovalen spiegel,hoogte 50cm
Kavelnr: 3560-001 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Oude kapstok
Oude kapstok,licht beschadigd
Kavelnr: 3560-099 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Oud stoeltje
Kavelnr: 3560-132 Conditie: Gebruikt
Taboeret
Kavelnr: 3560-133 Conditie: Gebruikt
Oud kastje met marmer blad
Kavelnr: 3560-143 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Haltafeltje met marmer blad
Kavelnr: 3560-144 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Oude kapstok met spiegel
Kavelnr: 3560-164 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Houten kistje
Kavelnr: 3560-169 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Moderne bijzettafels
Moderne bijzettafels,3 stuks
Kavelnr: 3560-215 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Bijzetzeteltje met extra nieuwe hoes
Kavelnr: 3560-227 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Oude zetel
Kavelnr: 3560-230 Conditie: Gebruikt
Sleutelkastje met spiegel
Kavelnr: 3560-270 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Cd rekje
Kavelnr: 3560-274 Conditie: Gebruikt
Vintage vouwstoeltje
Kavelnr: 3560-287 Conditie: Gebruikt
Vintage uitklapbaar serveertafeltje op wieltjes
Kavelnr: 3560-291 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 32,00
Tuinstoelen
Tuinstoelen,2 stuks
Kavelnr: 3560-296 Conditie: Gebruikt
Antieke kinderstoel
Kavelnr: 3560-298 Conditie: Gebruikt
Spiegel
Spiegel,94x67cm
Kavelnr: 3560-304 Conditie: Gebruikt
Regisseurstoel
Kavelnr: 3560-313 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3560-314 Conditie: Gebruikt
Barstoel
Kavelnr: 3560-374 Conditie: Gebruikt
Oud kastje met 4 deuren
Oud kastje met 4 deuren,h 122cmx72cmx46cm
Kavelnr: 3560-387 Conditie: Gebruikt
Hoekstoeltje
Kavelnr: 3560-433 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3560-435 Conditie: Gebruikt
Goudkleurige ovalen spiegel
Goudkleurige ovalen spiegel,hoogte 112x69cm
Kavelnr: 3560-445 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Vintage zetel
Kavelnr: 3560-457 Conditie: Gebruikt
Stoelkussentjes
Stoelkussentjes,6 stuks
Kavelnr: 3560-460 Conditie: Gebruikt
Tuinstoelen in aluminium en rotan
Tuinstoelen in aluminium en rotan,6 stuks
Kavelnr: 3560-545 Conditie: Gebruikt
Spiegel met bamboo
Spiegel met bamboo,diameter spiegel 55cm,totale diameter 120cm
Kavelnr: 3562-466 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 14 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 55,00
Vitrinekast in glas met inhoud
Vitrinekast in glas met inhoud,hoogte 191cmx100x40cm,(1stukje glas van schuifdeur)
Kavelnr: 3562-538 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
Tafeltje in inox
Tafeltje in inox,74x59x32cm
Kavelnr: 3562-542 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken En Prenten - Collectors Items En Militaria - Decoratie En Siervoorwerpen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Juwelen - Huishoudartikelen En Apparaten - Kaders En Schilderijen - Kledij En Lichaamsverzorging - Meubelen - Munten, Zegels En Waardepapieren - Multimedia En Kantoor - Muziek En Film - Vazen En Bloempotten - Speelgoed En Kinderen - Voeding, Dranken - Verlichting