Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 2 (SERSKAMP) (3650) > Meubelen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken, Film En Muziek Gereedschap En Bouw Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Huishouden Horeca En Keuken Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Prenten Stoffen En Naaien Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Verlichting
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken, Film En Muziek Gereedschap En Bouw Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Huishouden Horeca En Keuken Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Prenten Stoffen En Naaien Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Verlichting
Kapstokjes in brons
Kapstokjes in brons, plm 9 stuks
Kavelnr: 3635-400 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 10,00
Locatie: Serskamp
Bied mee
Bijzettafeltje
Kavelnr: 3635-434 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Kavelnr: 3635-437 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Poef
Kavelnr: 3635-454 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
Salontafel
Salontafel , vintage
Kavelnr: 3635-455 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 24,00
Kavelnr: 3635-459 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Bijzettafeltje, afm plm 40 cm x 40 cm
Kavelnr: 3635-461 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Stoel
Stoel, vintage
Kavelnr: 3635-490 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Krantenrekje
Krantenrekje , met legging
Kavelnr: 3635-493 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Ladenkast in hout
Ladenkast in hout, met 4 schuiven
Kavelnr: 3635-501 Conditie: Gebruikt
Kastje
Kastje , afm plm 80 cm x 74 cm
Kavelnr: 3635-568 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Zeteltje
Kavelnr: 3635-569 Conditie: Gebruikt
Vintage stoel in leder
Vintage stoel in leder , chroom gebruiksporen
Kavelnr: 3635-570 Conditie: Gebruikt
Bijzettafeltje vintage
Bijzettafeltje vintage, met koperen blad
Kavelnr: 3635-574 Conditie: Gebruikt
Bijzettafeltje met lade
Kavelnr: 3635-614 Conditie: Gebruikt
Pied de stal in ivorine
Pied de stal in ivorine, afm plm 100 cm
Kavelnr: 3635-622 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Plantenstaander in vorm van slang
Plantenstaander in vorm van slang, met 4 bloempotjes
Kavelnr: 3635-624 Conditie: Gebruikt
Nachtkastjes
Nachtkastjes, 2 stuks
Kavelnr: 3635-626 Conditie: Gebruikt
Kapstok
Kapstok, vintage
Kavelnr: 3635-629 Conditie: Gebruikt
Leeuwenpoten in zwaar koper
Leeuwenpoten in zwaar koper, voor onderstel van tafel enz… , 4 stuks
Kavelnr: 3635-663 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 16,00
Kavelnr: 3635-664 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 14,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken, Film En Muziek - Gereedschap En Bouw - Hobby En Sport - Decoratie En Siervoorwerpen - Huishouden - Horeca En Keuken - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Kledij En Lichaamsverzorging - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Munten, Zegels En Prenten - Stoffen En Naaien - Speelgoed En Kinderen - Vazen En Bloempotten - Verlichting