Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > GRATIS VERZENDVEILING: AUDIO, LICHT EN GELUID (1083) > Microfoons
Alle kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Microfoon
2x microfoon, met kabel, voor zang of spraak , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-081 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 35,00
Locatie:
Bied mee
2x microfoon, metaal, met kabel, zang en spraak geschikt , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-086 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 45,00
Microfoonset 1-kanaal draadloos
1x microfoonset 1-kanaal draadloos, ontvanger en n draadloze hand microfoon , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-146 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-147 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-148 Conditie: Gebruikt
2x microfoon, met kabel , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-173 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-185 Conditie: Gebruikt
Microfoon in koffer
2x microfoon in koffer, met kabels , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-189 Conditie: Gebruikt
Condensator microfoon
1x condensator microfoon, stropdas uitvoering , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-197 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-198 Conditie: Gebruikt
2x microfoon, bedraad, jack 3,5mm plug , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-262 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Actieve Speakers - Actieve Subwoofers - Bellenblaas Machines - Blacklights - Boxen Sets - Cafe/Zaal Sets - Carnavalswagen Geluid Sets - CD Spelers - Confetti Machine's - Confettishooters - Disco Verlichting - DJ Sets - DMX Controllers - Draadloze Microfoons - Dubbele Cd Mixers - Geluid Sets - Geluid Systemen - Hoofdtelefoons - Kachels - Karaoke Sets - Lasers - Led Belichters - Led Lichteffecten - Led Movingheads - Led Spots - Lichteffecten - Lichtkranten - Megafoons - Mengpanelen - Microfoons - Mixers - Mobie Geluid Systemen - Mobiele Speakers - Movingheads - PA Speakers - Rookmachines - Showflames - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Special Effects - Statieven - Stroboscopen - Subwoofers - Truss Systemen - TV's - Versterkers