Home > Oude veilingen > SCHILDERIJEN W.O. RAOUL DUFY, ARSENE DETRY, CHARLES EMMANUEL BISET, CRISPIN VAN DEN BROECK, DE GROUX, KWAN CHIN, ENZ., JUWELEN, DECORATIE, MILITAIRA, ENZ. (AAIGEM) (902) > Militaria
Alle kavels Collectie Decoratie En Klokken Diversen Juwelen Kaders/Schilderijen Militaria Multimedia Varia
Alle Kavels Collectie Decoratie En Klokken Diversen Juwelen Kaders/Schilderijen Militaria Multimedia Varia
Militaria
Prachtige 3 antiek Vuursteen pistols
Kavelnr: 692-136 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 270,00
Antieke Franse geweer percussie met dubbel canon in perfect staat,
Kavelnr: 692-137 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €350,00
Huidig bod: € 350,00
Lot van 6 verschillende bayonets
Kavelnr: 692-138 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €149,00
Huidig bod: € 149,00
Lot van 3 verschillende bayonets
Kavelnr: 692-139 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €199,00
Huidig bod: € 199,00
Belgische sabel model 1889 + Indianse Zwaard + Floret
Kavelnr: 692-140 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €159,00
Huidig bod: € 159,00
Alle kavels - Collectie - Decoratie En Klokken - Diversen - Juwelen - Kaders/Schilderijen - Militaria - Multimedia - Varia