Home > Oude veilingen > LICHTEFFECTEN, SOUND SYSTEMEN, MICROFOONS, ROOKMACHINES, FLIGHTCASES ENZ. (GRATIS VERZENDING) (975) > Mobiele Geluid Systemen
Alle kavels Actieve Speakers Bellenblaas Machine's Blacklight CD Spelers Confetti Shooters Discoverlichting DJ Media/Usb Spelers DJ Sets Flightcases Draadloze Microfoons Geluid Sets Lasers Led Lichteffecten Led Show Flames Led Spot Sets Megafoons Microfoons Mobiele Geluid Sets Mobiele Geluid Systemen PA Boxen Rookmachines Serverkasten Sneeuwmachines Sound Systemen Stroboscopen Truss Bruggen Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Bellenblaas Machine's Blacklight CD Spelers Confetti Shooters Discoverlichting DJ Media/Usb Spelers DJ Sets Flightcases Draadloze Microfoons Geluid Sets Lasers Led Lichteffecten Led Show Flames Led Spot Sets Megafoons Microfoons Mobiele Geluid Sets Mobiele Geluid Systemen PA Boxen Rookmachines Serverkasten Sneeuwmachines Sound Systemen Stroboscopen Truss Bruggen Versterkers
Mobiel accu geluid systeem
1x mobiel accu geluid systeem, ingebouwde oplaadbare accu.
Kavelnr: 771-009 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €55,00
Huidig bod: € 60,00
Mobiel geluidsysteem
1x mobiel geluidsysteem, ingebouwde usb en mp3 cd speler, ingebouwde oplaadbare accu.
Kavelnr: 771-029 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €95,00
Huidig bod: € 95,00
Portable sound systeem accu
1x Portable sound systeem accu, ingebouwde oplaadbare accu, usb, cd, mp3cd, fm, draadloze microfoon.
Kavelnr: 771-032 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 771-033 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 75,00
Mobiele speaker met licht
1x mobiele speaker met licht, ingebouwde rgb led verlichting, usb en bluetooth speler, oplaadbare accu.
Kavelnr: 771-042 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €65,00
Huidig bod: € 65,00
Geluid systeem usb
1x geluid systeem usb, oplaadbare accu, usb, compact mobiel geluid systeem.
Kavelnr: 771-049 Conditie: Nieuw
Mobiel accu systeem
1x mobiel accu systeem, ingebouwde oplaadbare accu, usb speler, let op geen draadloze microfoons.
Kavelnr: 771-056 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Actieve Speakers - Bellenblaas Machine's - Blacklight - CD Spelers - Confetti Shooters - Discoverlichting - DJ Media/Usb Spelers - DJ Sets - Flightcases - Draadloze Microfoons - Geluid Sets - Lasers - Led Lichteffecten - Led Show Flames - Led Spot Sets - Megafoons - Microfoons - Mobiele Geluid Sets - Mobiele Geluid Systemen - PA Boxen - Rookmachines - Serverkasten - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Stroboscopen - Truss Bruggen - Versterkers