Alle kavels
Munten, Biljetten 2
Munten, Biljetten
Munten, Biljetten 3
Munten, Biljetten 4

nr.154 met punt, staat z.fr tot pr., -aankoop 3000 bef.- 1867, 5 frank zilver

Kavelnr: 872-051

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 32,00

Locatie: Aartselaar

nr. 179, VL, 1 frank zilver 1887

Kavelnr: 872-052

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 19,00

Locatie: Aartselaar

nr.185, VL, FDC? Topkwaliteit, -aankoop 5500 bef-, 1886, 50 centimes

Kavelnr: 872-053

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 55,00

Locatie: Aartselaar

1 kg zilveren munten, gehalte 900

Kavelnr: 872-054

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 46
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 330,00

Locatie: Aartselaar

nr. 243 VL, staat prachtig, bijna fdc, -aankoop 12 000 bef- 10 centimes 1901

Kavelnr: 872-055

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 65,00

Locatie: Aartselaar

nr. 191, FR, 1 frank zilver, staat, fraai -, 1880

Kavelnr: 872-056

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 19,00

Locatie: Aartselaar

nr. 191, FR, 1 frank zilver, staat, zeer fraai -, 1880

Kavelnr: 872-057

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 18,00

Locatie: Aartselaar

nr. 190, FR, staat tussen zeer fraai en prachtig,- aankoop bef 3400 bef- 2 frank 1880

Kavelnr: 872-058

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 27,00

Locatie: Aartselaar

prachtige munt olifant, 1944, 50 fr., zeer fraai -aankoop 4350 bef-

Kavelnr: 872-059

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 19,00

Locatie: Aartselaar

Republic of Malawi 10 kwacha prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, gier

Kavelnr: 872-060

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Aartselaar

Republic of Malawi 10 kwacha prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, visarend

Kavelnr: 872-061

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Aartselaar

Republic of Malawi 10 kwacha prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, amerikaanse arend

Kavelnr: 872-062

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

500 gr zilveren munten gehalte 500

Kavelnr: 872-063

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 21
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 120,00

Locatie: Aartselaar

Republic of Malawi 10 kwacha prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, liggende krokodil

Kavelnr: 872-064

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Aartselaar

origineel bankbiljet, nominale waarde: 50 frank nr. 45b Staat: pr jaartal: 1950

Kavelnr: 872-065

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Aartselaar

Uganda 100 Shillings prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, orka

Kavelnr: 872-066

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

Uganda 100 Shillings prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, haai

Kavelnr: 872-067

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Aartselaar

Uganda 100 Shillings prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, poema

Kavelnr: 872-068

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

Uganda 100 Shillings prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, staande krokodil

Kavelnr: 872-069

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

Uganda 100 Shillings prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, ijsbeer

Kavelnr: 872-070

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

Set 7 stuks duitsland/oosterijk, euro 2008, prachtig, afbeeldingen voetbal, 40 mm, zilver?? zeer hoge uitgifteprijs

Kavelnr: 872-072

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Aartselaar

1.250 kg zilveren munten gehalte 640

Kavelnr: 872-073

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 46
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 300,00

Locatie: Aartselaar

Republic of Malawi 10 kwacha prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, kerkuil

Kavelnr: 872-074

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

Republic of Malawi 10 kwacha prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, valk

Kavelnr: 872-075

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

nr. 395, VL, 2fr, 1930

Kavelnr: 872-071

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 19,00

Locatie: Aartselaar

Alle kavels - Munten, Biljetten 2 - Munten, Biljetten - Munten, Biljetten 3 - Munten, Biljetten 4