Alle kavels
Munten, Biljetten 2
Munten, Biljetten
Munten, Biljetten 3
Munten, Biljetten 4

Republic of Malawi 10 kwacha prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, zeearend

Kavelnr: 872-076

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

Republic of Malawi 10 kwacha prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, harpy arend

Kavelnr: 872-077

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

nr. 389, VL, 5 frank 1933

Kavelnr: 872-078

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 19,00

Locatie: Aartselaar

nr. 389, VL, 5 frank 1933

Kavelnr: 872-079

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 17,00

Locatie: Aartselaar

nr. 393, VL, 2 frank, 1924

Kavelnr: 872-080

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 17,00

Locatie: Aartselaar

nr. 376, FR, 20 frank, 1931, -aankoop 1500 bef-

Kavelnr: 872-081

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 19,00

Locatie: Aartselaar

nr. 426 FR, 10 centimes 1931, zeer fraai

Kavelnr: 872-082

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 17,00

Locatie: Aartselaar

nr. 381, VL, 1930, zeer fraai tot prachtig, -aankoop 80 euro-

Kavelnr: 872-083

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 32,00

Locatie: Aartselaar

nr. 442, FR, 1935, 50 frank zilver, wereldtentoonstelling -aankoop 2600 bef-

Kavelnr: 872-084

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 46,00

Locatie: Aartselaar

Uganda 100 Shillings prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, bruine beer

Kavelnr: 872-086

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

Uganda 100 Shillings prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, boa slang

Kavelnr: 872-087

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

Uganda 100 Shillings prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, nijlpaard

Kavelnr: 872-088

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

Republic of Malawi 10 kwacha prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, aziatische beer

Kavelnr: 872-089

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

2 kg zilveren munten gehalte 999

Kavelnr: 872-090

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 59
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 750,00

Locatie: Aartselaar

set 8 stuks duitsland/oostenrijk, euro 2008, prachtig, stedenafbeeldingen. 40 mm, zilver??, zeer hoge uitgifteprijs

Kavelnr: 872-091

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 37,00

Locatie: Aartselaar

origineel bankbiljet, nominale waarde: 50 frank nr. 46a Staat: FDC. Jaartal: 1966

Kavelnr: 872-092

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Aartselaar

origineel bankbiljet, nominale waarde: 100 frank nr. 53b Staat: fr. Jaartal: 1913/1914

Kavelnr: 872-093

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 27,00

Locatie: Aartselaar

origineel bankbiljet, nominale waarde: 100 frank nr. 58a Staat: z. fr jaartal: 1921/1923

Kavelnr: 872-094

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 32,00

Locatie: Aartselaar

1.500 kg zilveren munten gehalte 400

Kavelnr: 872-100

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 21
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 200,00

Locatie: Aartselaar

Republic of Malawi 10 kwacha prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, caracara

Kavelnr: 872-106

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

Republic of Malawi 10 kwacha prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, madagscar visarend

Kavelnr: 872-107

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

Republic of Malawi 10 kwachas prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, leeuw

Kavelnr: 872-110

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Aartselaar

Republic of Malawi 10 kwacha prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, calefornia condor

Kavelnr: 872-111

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Aartselaar

1 kg zilveren munten, gehalte 999

Kavelnr: 872-115

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 49
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 400,00

Locatie: Aartselaar

Republic of Malawi 10 kwacha prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, condor

Kavelnr: 872-116

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

Republic of Malawi 10 kwacha prooflike silver plated dia 50 mm, prachtig, ooruil

Kavelnr: 872-117

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Aartselaar

1.250 kg zilveren munten gehalte 640

Kavelnr: 872-118

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 44
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 280,00

Locatie: Aartselaar

nr. 443, FR, 1935, 50 frank zilver, wereldtentoonstelling -aankoopprijs niet gekend-

Kavelnr: 872-085

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 65,00

Locatie: Aartselaar

nr. 473, FR, 1944.5 frank, -aankoop 450 bef-

Kavelnr: 872-101

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Aartselaar

nr. 531, FR, 1946.5 frank, -aankoop 550 bef-

Kavelnr: 872-102

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Aartselaar

nr. 542, latijn, 1958, 50 Frank, zilver, FDC?

Kavelnr: 872-105

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 19,00

Locatie: Aartselaar

nr. 452, VL, 1936, 5 frank

Kavelnr: 872-103

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 16,00

Locatie: Aartselaar

origineel bankbiljet, nominale waarde: 100 frank nr. 66b Staat: fraai jaartal: 1953/1957

Kavelnr: 872-108

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Aartselaar

nr. 542, FR, 1958, 50 Frank, zilver, FDC?

Kavelnr: 872-104

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 19,00

Locatie: Aartselaar

origineel bankbiljet, nominale waarde: 500 frank nr. 80a Staat:z. fraai jaartal:1938/1939

Kavelnr: 872-109

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 32,00

Locatie: Aartselaar

origineel bankbiljet, nominale waarde: 100 frank nr.60b Staat: jaartal: 1936/1937

Kavelnr: 872-096

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 27,00

Locatie: Aartselaar

Alle kavels - Munten, Biljetten 2 - Munten, Biljetten - Munten, Biljetten 3 - Munten, Biljetten 4