Belgische dynastie , met postzegels

Kavelnr: 2889-128

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Postzegels , Paola en Albert, blokken , postfris

Kavelnr: 2889-241

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 7,00

Postzegels, artisiekte reeks , volledig vel , postfris , zijkanten wat gekreukt

Kavelnr: 2889-242

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Postzegels, Boudewijn , 2 volledige vellen, 100 zegels , postfris

Kavelnr: 2889-243

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Postzegels, geschiedenis , vel , 30 zegels , postfris

Kavelnr: 2889-244

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Postzegels , Gentse floraries , 3 vellen , 30 zegels , postfris

Kavelnr: 2889-245

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Postzegels, thema kerstmis , 3 vellen , 40 zegels , postfris

Kavelnr: 2889-246

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Postzegels, Waterloo , 3 vellen , postfris

Kavelnr: 2889-247

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Postzegels, kunstwerken in het buitenland, vel 30 stuks , postfris

Kavelnr: 2889-248

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Postzegels, Antwerpen culturele hoofdstad van Europa, 2 vellen, 30 zegels , postfris

Kavelnr: 2889-249

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Postzegels, kertmis en nieuwjaar , vel , 40 zegels , postfris

Kavelnr: 2889-251

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Postzegels, reis door de 20,ste eeuw , 2 vellen ,40 zegels , postfris

Kavelnr: 2889-252

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 9,00

Postzegels, vellen die niet volledig zijn , plm 260 zegels , postfris

Kavelnr: 2889-253

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 45,00

Postzegels , 4 vellen , 40 stuks , postfris

Kavelnr: 2889-254

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Postzegels , 175 jaar Belgie , postfris

Kavelnr: 2889-255

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Postzegels , 50 jaar Navo, 30 stuks , postfris

Kavelnr: 2889-256

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Postzegels , geschiedenis , 15 stuks , postfris

Kavelnr: 2889-257

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Postzegels, natuur , postfris

Kavelnr: 2889-258

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Postzegels, Jommeke , postfris, zijkanten wat gekreukt

Kavelnr: 2889-259

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Postzegels, vellen , niet volledig , plm 100 stuks , postfris

Kavelnr: 2889-260

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Postzegels, zelfklevend , schelpen , kunst , dieren, allerlei, plm 274 stuks

Kavelnr: 2889-261

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Herdenkingsmunten, Boudewijn en Albert, 3 stuks

Kavelnr: 2889-264

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 16,00

Herdenkingsmunt in zilver, 250 frank, Koningshuis , Paola

Kavelnr: 2889-265

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 7,00

Herdenkingsmunt , 50 ste verjaardag van Boudewijn,

Kavelnr: 2889-267

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Biljetten van 50 frank , in bijna nieuwstaat , plm 11 stuks

Kavelnr: 2889-268

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 16,00

Herdenkingsmunten , Dirk Frimout , 1992

Kavelnr: 2889-269

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 8,00

Herdenkingsmunten, Dirk Frimout, 1992

Kavelnr: 2889-270

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 8,00

Herdenkingsmunt Boudewijn en Fabiola , 1960-1990

Kavelnr: 2889-271

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Herdenkingsmunt Pater Damiaan, 1995

Kavelnr: 2889-276

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 17,00

Herdenkingsmunt met beeltenis van Louis Braille

Kavelnr: 2889-277

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Munten , ecu 1995 en 2 x 1994 , 3 stuks

Kavelnr: 2889-272

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 10,00

Munten, grote partij

Kavelnr: 2889-343

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 34,00

Medaille , paus Johannes I I , 24 karaat doré , 110 gram , Civitas Vaticana

Kavelnr: 2889-273

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 24,00

Medaille, paus Joannes XXIII , 24 karaat doré, 110 gram, Civitas Vaticana

Kavelnr: 2889-274

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Herdenkingsmunt , met postzegel, uitgegeven in 1980

Kavelnr: 2889-266

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 12,00

Medaille , paus Pavlvs VI P.M , 24 karaat doré, 110 gram , Civitas Vaticana

Kavelnr: 2889-275

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00