Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 1 (SERSKAMP) (2935) > Munten, Zegels En Waardepapieren
Alle kavels Boeken En Prenten Collectors Items Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Tuin En Bloempotten Verlichting
Alle Kavels Boeken En Prenten Collectors Items Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Tuin En Bloempotten Verlichting
Belgische dynastie
Belgische dynastie , met postzegels
Kavelnr: 2889-128 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Postzegels
Postzegels , Paola en Albert, blokken , postfris
Kavelnr: 2889-241 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Postzegels, artisiekte reeks , volledig vel , postfris , zijkanten wat gekreukt
Kavelnr: 2889-242 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Postzegels, Boudewijn , 2 volledige vellen, 100 zegels , postfris
Kavelnr: 2889-243 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Postzegels, geschiedenis , vel , 30 zegels , postfris
Kavelnr: 2889-244 Conditie: Gebruikt
Postzegels , Gentse floraries , 3 vellen , 30 zegels , postfris
Kavelnr: 2889-245 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Postzegels, thema kerstmis , 3 vellen , 40 zegels , postfris
Kavelnr: 2889-246 Conditie: Gebruikt
Postzegels, Waterloo , 3 vellen , postfris
Kavelnr: 2889-247 Conditie: Gebruikt
Postzegels, kunstwerken in het buitenland, vel 30 stuks , postfris
Kavelnr: 2889-248 Conditie: Gebruikt
Postzegels, Antwerpen culturele hoofdstad van Europa, 2 vellen, 30 zegels , postfris
Kavelnr: 2889-249 Conditie: Gebruikt
Postzegels, kertmis en nieuwjaar , vel , 40 zegels , postfris
Kavelnr: 2889-251 Conditie: Gebruikt
Postzegels, reis door de 20,ste eeuw , 2 vellen ,40 zegels , postfris
Kavelnr: 2889-252 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
Postzegels, vellen die niet volledig zijn , plm 260 zegels , postfris
Kavelnr: 2889-253 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 45,00
Postzegels , 4 vellen , 40 stuks , postfris
Kavelnr: 2889-254 Conditie: Gebruikt
Postzegels , 175 jaar Belgie , postfris
Kavelnr: 2889-255 Conditie: Gebruikt
Postzegels , 50 jaar Navo, 30 stuks , postfris
Kavelnr: 2889-256 Conditie: Gebruikt
Postzegels , geschiedenis , 15 stuks , postfris
Kavelnr: 2889-257 Conditie: Gebruikt
Postzegels, natuur , postfris
Kavelnr: 2889-258 Conditie: Gebruikt
Postzegels, Jommeke , postfris, zijkanten wat gekreukt
Kavelnr: 2889-259 Conditie: Gebruikt
Postzegels, vellen , niet volledig , plm 100 stuks , postfris
Kavelnr: 2889-260 Conditie: Gebruikt
Postzegels, zelfklevend , schelpen , kunst , dieren, allerlei, plm 274 stuks
Kavelnr: 2889-261 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Herdenkingsmunten
Herdenkingsmunten, Boudewijn en Albert, 3 stuks
Kavelnr: 2889-264 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 16,00
Herdenkingsmunt in zilver
Herdenkingsmunt in zilver, 250 frank, Koningshuis , Paola
Kavelnr: 2889-265 Conditie: Gebruikt
Herdenkingsmunt
Herdenkingsmunt , 50 ste verjaardag van Boudewijn,
Kavelnr: 2889-267 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Biljetten van 50 frank
Biljetten van 50 frank , in bijna nieuwstaat , plm 11 stuks
Kavelnr: 2889-268 Conditie: Gebruikt
Herdenkingsmunten , Dirk Frimout , 1992
Kavelnr: 2889-269 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €5,00
Herdenkingsmunten, Dirk Frimout, 1992
Kavelnr: 2889-270 Conditie: Gebruikt
Herdenkingsmunt Boudewijn en Fabiola
Herdenkingsmunt Boudewijn en Fabiola , 1960-1990
Kavelnr: 2889-271 Conditie: Gebruikt
Herdenkingsmunt Pater Damiaan
Herdenkingsmunt Pater Damiaan, 1995
Kavelnr: 2889-276 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Herdenkingsmunt met beeltenis van Louis Braille
Kavelnr: 2889-277 Conditie: Gebruikt
Munten
Munten , ecu 1995 en 2 x 1994 , 3 stuks
Kavelnr: 2889-272 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Munten, grote partij
Kavelnr: 2889-343 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 12 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 34,00
Medaille
Medaille , paus Johannes I I , 24 karaat doré , 110 gram , Civitas Vaticana
Kavelnr: 2889-273 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 24,00
Medaille, paus Joannes XXIII , 24 karaat doré, 110 gram, Civitas Vaticana
Kavelnr: 2889-274 Conditie: Gebruikt
Herdenkingsmunt , met postzegel, uitgegeven in 1980
Kavelnr: 2889-266 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 12,00
Medaille , paus Pavlvs VI P.M , 24 karaat doré, 110 gram , Civitas Vaticana
Kavelnr: 2889-275 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Boeken En Prenten - Collectors Items - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Huishoudartikelen En Apparaten - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Meubelen - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Munten, Zegels En Waardepapieren - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Tuin En Bloempotten - Verlichting