Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 2 (SERSKAMP) (4825) > Munten, Zegels En Waardepapieren
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Boeken,CD's En DVD's Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Juwelen Kledij, Schoenen En Tassen Lichaamsverzorging Kaders En Schilderijen Meubelen Multimedia En Kantoor Prenten En Affiches Munten, Zegels En Waardepapieren Stoffen En Linnen Speelgoed En Kinderen Verlichting Voeding, Dranken Vazen En Bloempotten
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Boeken,CD's En DVD's Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Juwelen Kledij, Schoenen En Tassen Lichaamsverzorging Kaders En Schilderijen Meubelen Multimedia En Kantoor Prenten En Affiches Munten, Zegels En Waardepapieren Stoffen En Linnen Speelgoed En Kinderen Verlichting Voeding, Dranken Vazen En Bloempotten
Munten
Munten, Belgische, grote partij
Kavelnr: 4879-462 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 26,00
Locatie: Serskamp
Bied mee
Munten, Amerikaans
Kavelnr: 4879-465 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 28,00
Medaille
Medaille , ongebruikt, brons
Kavelnr: 4879-663 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Phenning 1916
Phenning 1916 , ter gelegenheid van het inleveren van goud voor de oorlogsindustrie in WO 1
Kavelnr: 4879-664 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Phenningen Kraft
Phenningen Kraft, Frankrijk, plm 10 stuks
Kavelnr: 4879-666 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 14,00
Medaille, zeer oud, met 2 ridders te paard
Kavelnr: 4879-667 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Munt 20 frank
Munt 20 frank , 1932 ,
Kavelnr: 4879-669 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €3,00
Munt in zilver
Munt in zilver, 20 frank, 1952-1949-1950-1953-1949, plm 5 stuks
Kavelnr: 4879-673 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 22,00
Munt in zilver, 5 frank, 1873 , Koning Leopold II
Kavelnr: 4879-674 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Munt in zilver, 1 frank ,Koning Albert, 3 stuks 1914-1912-1914
Kavelnr: 4879-676 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €6,00
Munt in zilver, 20 frank , Koning Albert, 1934
Kavelnr: 4879-677 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 5,00
Munt in zilver, Paola, 250 frank
Kavelnr: 4879-678 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 8,00
Munt in zilver, Boudewijn en Fabiola, 250 frank, 1996
Kavelnr: 4879-679 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 10,00
Medaille, 1862 , Victoria Londen Token
Kavelnr: 4879-680 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Munt in zilver, koning Albert, antiek houdertje, 50 cent 1914
Kavelnr: 4879-682 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
Munt in houder
Munt in houder , Koning Albert 50 cent 1914
Kavelnr: 4879-683 Conditie: Gebruikt
Munt
Munt , Romania 1870 zilver, 1 Leu , zeldzaam exemplaar, beschadigd , zie foto
Kavelnr: 4879-685 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Munt in zilver , halve dollar, 1964 Kennedy
Kavelnr: 4879-670 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €3,00
Munt in zilver, Koning Albert, 50 cent , 1911 , 1 van 1912 , plm 5 stuks
Kavelnr: 4879-671 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €8,00
Medaille , republiek Francaise 1906, 27 gr
Kavelnr: 4879-675 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €5,00
Munt in zilver, Koning Leopold II 2 frank 1904 , 1 frank 1909 X2
Kavelnr: 4879-672 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 14 Startbod: €5,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Collectors Items En Militaria - Boeken,CD's En DVD's - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Hobby En Sport - Huishoudartikelen En Apparaten - Horeca En Keuken - Juwelen - Kledij, Schoenen En Tassen - Lichaamsverzorging - Kaders En Schilderijen - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Prenten En Affiches - Munten, Zegels En Waardepapieren - Stoffen En Linnen - Speelgoed En Kinderen - Verlichting - Voeding, Dranken - Vazen En Bloempotten