Alle kavels
Omafiets Ongemonteerd
Divers Materiaal
Paletstelling
Gereedschap

zgn. "omafiets", fabr. EDWARDS, maat 28", ongemonteerd, verpakking kan beschadigd zijn; OPGELET: geen voorrem aanwezig.

Kavelnr: 4170-85

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €65,00

Huidig bod: € 65,00

Locatie: Weelde

zgn. "omafiets", fabr. EDWARDS, maat 28", ongemonteerd, verpakking kan beschadigd zijn, OPGELET: geen voorrem aanwezig.

Kavelnr: 4170-86

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €65,00

Huidig bod: € 65,00

Locatie: Weelde

Kavelnr: 4170-87

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €65,00

Huidig bod: € 65,00

Locatie: Weelde

Kavelnr: 4170-88

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €65,00

Huidig bod: € 70,00

Locatie: Weelde

Kavelnr: 4170-89

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €65,00

Huidig bod: € 65,00

Locatie: Weelde

Alle kavels - Omafiets Ongemonteerd - Divers Materiaal - Paletstelling - Gereedschap