Home > Oude veilingen > ANTIEK, SCHILDERIJEN, BEELDEN UIT PRIVEVERZAMELING (DENDERLEEUW) (3342) > Oude Voorwerpen
Alle kavels Beelden Antiek Diversen Klokken Deco Kuifje Oude Voorwerpen Vazen Schilderijen En Kaders
Alle Kavels Beelden Antiek Diversen Klokken Deco Kuifje Oude Voorwerpen Vazen Schilderijen En Kaders
telefoontoestel
oud telefoontoestel
Kavelnr: 3315-001 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 22,00
Locatie: Denderleeuw
kinderwagen
zeer oude kinderwagen
Kavelnr: 3315-036 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 20,00
koekendoos
oude koekendoos wereldtentoonstelling Brussel met inhoud
Kavelnr: 3315-041 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
koebel
oude Zwitsers koebel
Kavelnr: 3315-047 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 8,00
zeer oude Oostenrijkse koebel
Kavelnr: 3315-048 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
lamp
oude bureaulamp
Kavelnr: 3315-059 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 20 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 37,00
opbergdoos
zeer oude metalen opbergdoos
Kavelnr: 3315-060 Conditie: Gebruikt
koffiepot
zeer oude koperen koffiepot
Kavelnr: 3315-069 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 15,00
bord
zeer oud tinnen bord
Kavelnr: 3315-071 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 10,00
ketel
oude koperen ketel
Kavelnr: 3315-074 Conditie: Gebruikt
fles
zeer oude glazen fles, DAMJANG
Kavelnr: 3315-084 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Kavelnr: 3315-085 Conditie: Gebruikt
drinkbus
oude koperen drinkbus
Kavelnr: 3315-086 Conditie: Gebruikt
diversen
oude vergulde porseleinen objecten
Kavelnr: 3315-102 Conditie: Gebruikt
deurkapelleken
oud deurkapelleken
Kavelnr: 3315-119 Conditie: Gebruikt
Chianti
oude Chianti fles, h. 130cm
Kavelnr: 3315-125 Conditie: Gebruikt
radio
oude radio
Kavelnr: 3315-127 Conditie: Gebruikt
zeer oude radio, LANCASTER
Kavelnr: 3315-128 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 24,00
beeldje
oud Chinees marmeren beeldje
Kavelnr: 3315-108 Conditie: Gebruikt
bain-marie
oude koperen bain-marie
Kavelnr: 3315-073 Conditie: Gebruikt
malkkan
oude koperen melkkan
Kavelnr: 3315-087 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 14,00
Alle kavels - Beelden - Antiek - Diversen - Klokken - Deco - Kuifje - Oude Voorwerpen - Vazen - Schilderijen En Kaders