Home > Oude veilingen > NIEUWE BADKAMERMEUBELEN, HOT-TUB, PARASOLS, DININGSETS, SAUNA’S, STOOMCABINE, OUTDOOR SPA, MENGKRANEN, LIGBEDDENSETS ENZ. (GRATIS LEVERING) (4904) > Outdoor Spa
Alle kavels Bad Badkamermeubel Badkraan Diningset Douchecabine Douchepaneel Gasbarbecue Hangstoel Hot Tub Ligbeddenset Loungeset Massagebad Massagebed Massagestoel Mengkraan Outdoor Spa Parasol Sauna Spiegel Met LED Stoomcabine
Alle Kavels Bad Badkamermeubel Badkraan Diningset Douchecabine Douchepaneel Gasbarbecue Hangstoel Hot Tub Ligbeddenset Loungeset Massagebad Massagebed Massagestoel Mengkraan Outdoor Spa Parasol Sauna Spiegel Met LED Stoomcabine
6 Persoons Outdoor Spa met Waterjets 230x230cm - Wit / zwarte zijkant incl. wifi
Kavelnr: 4963-114 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €5995,00
Huidig bod: € 5995,00
6 Persoons Outdoor Spa met Waterjets 230x230cm - Bruin / zwarte zijkant incl. wifi
Kavelnr: 4963-115 Conditie: Nieuw
6 Persoons Outdoor Spa met Waterjets 230x230cm - Zwart / zwarte zijkant incl. wifi
Kavelnr: 4963-116 Conditie: Nieuw
Outdoor Spa 5-persoons 230x230 cm - Sneeuwwit bad / zwarte zijkant - Incl. Wifi & Bluetooth
Kavelnr: 4963-117 Conditie: Nieuw
5 Persoons Outdoor Spa 208x208 cm incl. 2 ligbedden - Blauw bad / Antraciete zijkant
Kavelnr: 4963-118 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €3995,00
Huidig bod: € 3995,00
Alle kavels - Bad - Badkamermeubel - Badkraan - Diningset - Douchecabine - Douchepaneel - Gasbarbecue - Hangstoel - Hot Tub - Ligbeddenset - Loungeset - Massagebad - Massagebed - Massagestoel - Mengkraan - Outdoor Spa - Parasol - Sauna - Spiegel Met LED - Stoomcabine