Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > GRATIS VERZENDVEILING: AUDIO, LICHT EN GELUID (1083) > PA Speakers
Alle kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
PA set 600W
1x pa set 600W, elk voorzien van hoog, laag en midden tonen, 600W, 12 inch woofer , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-067 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €95,00
Huidig bod: € 95,00
Locatie:
Bied mee
Pa boxen set
1x pa boxen set, 3 weg systeem, 300W, ingebouwde blauwe led verlichting , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-068 Conditie: Gebruikt
Actieve pa set
1x actieve pa set, master/slave systeem, 15 inch woofer en hoog en midden tonen, 800 Watt, afmetingen, 48 x 92 x 74 cm , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-069 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €175,00
Huidig bod: € 175,00
1x pa boxen set, 3 weg systeem, 600W, ingebouwde blauwe led verlichting , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-070 Conditie: Gebruikt
1x pa boxen set, 2 weg systeem, 600W, 12 inch, speakon ingang , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-071 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €150,00
Huidig bod: € 150,00
Pa boxen set 600W
1x pa boxen set 600W, 3 weg systeem, 600W, 12 inch, speakon ingang , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-072 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-073 Conditie: Gebruikt
Hifi boxen 440W
1x hifi boxen 440W, Let Op schade, zie foto's , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-074 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €55,00
Huidig bod: € 55,00
PA speaker set
1x pa speaker set, 200W, speakon aansluiting, ingebouwde blauwe led verlichting die op de maat van de muziek oplicht, 12 inch woofer en hoge tonen dri...
Kavelnr: 906-119 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 75,00
Alle kavels - Actieve Speakers - Actieve Subwoofers - Bellenblaas Machines - Blacklights - Boxen Sets - Cafe/Zaal Sets - Carnavalswagen Geluid Sets - CD Spelers - Confetti Machine's - Confettishooters - Disco Verlichting - DJ Sets - DMX Controllers - Draadloze Microfoons - Dubbele Cd Mixers - Geluid Sets - Geluid Systemen - Hoofdtelefoons - Kachels - Karaoke Sets - Lasers - Led Belichters - Led Lichteffecten - Led Movingheads - Led Spots - Lichteffecten - Lichtkranten - Megafoons - Mengpanelen - Microfoons - Mixers - Mobie Geluid Systemen - Mobiele Speakers - Movingheads - PA Speakers - Rookmachines - Showflames - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Special Effects - Statieven - Stroboscopen - Subwoofers - Truss Systemen - TV's - Versterkers