Home > Oude veilingen > VEILING VAN DIVERSE PARTIJGOEDEREN, W.O. ELEKTRO, SPEELGOED, ENZ. (GEEL) (1004) > Partijen 1
Alle kavels Partijen 1 Partijen 2 Partijen 3
Alle Kavels Partijen 1 Partijen 2 Partijen 3
partij
wandklok, licht beschadigd, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-001 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Locatie: Geel
slot machine, met licht en geluid, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-002 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
hamburger maker, Tristar GR2843, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-003 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
1000 delige puzzle, "Anubis" studio 100, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-004 Conditie: Nieuw
Huidig bod: € 4,00
9 delige drankenset "Excellent Houseware", verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-005 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
lampadaire "House Styling", verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-006 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
pasteimaker Tristar SA1124, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-007 Conditie: Nieuw
mijn eerste tuin, 58x58x13,5, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-008 Conditie: Nieuw
solar lamp "vos" outdoor, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-009 Conditie: Nieuw
zwembad "Intex", 262x175x56, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-010 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
super gun,78cm,+3j, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-011 Conditie: Nieuw
stijlborstel "Figuretta", verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-012 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
bier ping pong spel, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-013 Conditie: Nieuw
luchtmatras voor in zwembad Rog "Intex" 188x145,verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-014 Conditie: Nieuw
mozaiktafel, 30,5x30,5x54, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-015 Conditie: Nieuw
luchtmatras voor in zwembad sinaasappel "Intex" 178x85, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-016 Conditie: Nieuw
handmixer met mengkom, "Dunlop", 2,5L, 200W, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-017 Conditie: Nieuw
led sierlamp met trekkoord, op batterijen(niet inbegrepen), verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-018 Conditie: Nieuw
18 delige wijnglazen set "Glass collection", verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-019 Conditie: Nieuw
senseo "Viva cafe", verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-020 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 40,00
led solar buitenlantaarn, kleurenwissel "Pro Garden", verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-021 Conditie: Nieuw
33 delig shot glass spel "schaken met bord", verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-022 Conditie: Nieuw
serre, 4 schabben "Lifetime Garden" 58x39x160, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-023 Conditie: Nieuw
speelgoed stapelbed 50x31x50, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-024 Conditie: Nieuw
vuurschaal dia 75, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-025 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
kaarsenhouder metaal 21x21x91, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-026 Conditie: Nieuw
vloerlamp "Lief"ca 135, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-027 Conditie: Nieuw
vloerlamp "Ranex" ca 120, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-028 Conditie: Nieuw
roulette drankspel 30x30, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-029 Conditie: Nieuw
fastfood bus +3j, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-030 Conditie: Nieuw
waterkoker "Domo" 1,7L, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-031 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,01
eeuwige kandelaar "Gusto", verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-032 Conditie: Nieuw
soft bullet gun, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-033 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
krijgsmacht heli, jeep, truck, enz, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-034 Conditie: Nieuw
RVS sapcentrifuge 30W, verpakking mogelijk beschadigd
Kavelnr: 812-035 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Kavelnr: 812-036 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Partijen 1 - Partijen 2 - Partijen 3