Antoine Liesens, (ref2) 100x140cm

Kavelnr: 1027-158

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 37,00

Antoine Liesens (ref 4), 80x100cm, Audrey Hepburn, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-159

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 51,00

Antoine Liesens (ref 6), 80x100cm, Belinda, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-160

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 47,00

Antoine Liesens (ref 8), 80x100cm, Gothic, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-161

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 37,00

Antoine Liesens (ref 11),80x100cm, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-162

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 35,00

Antoine Liesens (ref 12), 80x120cm, Keith Richard popart portrait, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-163

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 35,00

Antoine Liesens (ref 15), 80x100cm, Audrey Hepburn with hat

Kavelnr: 1027-164

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 35,00

Antoine Liesens (ref 14), 80x100cm, Soleil, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-165

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 37,00

Antoine Liesens (ref 18), 70x100cm, Night, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-167

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 37,00

Antoine Liesens (ref 21), 50x70cm, Belinda

Kavelnr: 1027-169

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 27,00

Antoine Liesens (ref 28), 50x50cm, Riverscape, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-170

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Antoine Liesens (ref 29), 50x50cm, Seascape, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-171

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Antoine Liesens (ref 31), 50x60cm, Tulip, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-172

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Antoine Liesens (ref 32), 50x60cm, Lines, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-173

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 27,00

Antoine Liesens (ref 33), 50x60cm, Spiral, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-174

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Antoine Liesens (ref 38), 50x50cm, Circle 2, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-176

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 27,00

Antoine Liesens (ref 39), 50x50cm, Circle 3, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-177

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 27,00

Antoine Liesens (ref 40), 50x50cm, Circle 4, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-178

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Antoine Liesens (ref 35), 50x60cm, Farao, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-179

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Antoine Liesens (ref 27), 50x70cm, Black spot, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-180

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 27,00

Antoine Liesens (ref 46), 50x50cm, Abstract 3, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-181

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 35,00

Antoine Liesens (ref 51), 50x50cm, Flowers, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-184

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Antoine Liesens (ref 25), 50x70cm, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-185

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Antoine Liesens (ref 50), 50x50cm, Abstract 7, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-183

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 33,00

Antoine Liesens (ref 37), 50x50cm, Circle 1, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-175

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 37,00

Antoine Liesens (ref 47), 50x50cm, Abstract 4, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-182

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 36,00

Antoine Liesens (ref 16), 80x100cm, Red, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-166

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 81,00

Antoine Liesens (ref 19), 70x100cm, Sonny, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 1027-168

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 81,00

Alle kavels - Boeken - Design - Diversen - Antiek , Brocante & Curiosa - Militaria - Meubilair - Elektro - Schilderijen En Kaders - Pop-Art Antoine Liesens - Vintage