salonmeubilair, best. uit 2- en 3-zitsbank

Kavelnr: 2927-016

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €850,00

Huidig bod: € 850,00

Locatie: Liedekerke

design clubzetel, fabr. ROYAL ALBERTA, zwart leder met chromé voet

Kavelnr: 2927-031

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €650,00

Huidig bod: € 650,00

Locatie: Liedekerke

clubzetel, type BONNY, blauw leder

Kavelnr: 2927-037

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €475,00

Huidig bod: € 475,00

Locatie: Liedekerke

design clubzeteltje

Kavelnr: 2927-055

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €425,00

Huidig bod: € 425,00

Locatie: Liedekerke

clubzetel, mint-kleur leder, type TRY-IT

Kavelnr: 2927-061

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €60,00

Huidig bod: € 70,00

Locatie: Liedekerke

design 3-zitsbank, type LEONARDO, Italiaans design, br. 245cm, hoofdsteunen verstelbaar, v.v. 3x voetenbank, stof volledig te verwijderen en wasbaar

Kavelnr: 2927-064

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1250,00

Huidig bod: € 1250,00

Locatie: Liedekerke

design 3-zitsbank, combinatie van stof en leder, type MINX, br. 170cm

Kavelnr: 2927-073

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €680,00

Huidig bod: € 680,00

Locatie: Liedekerke

2x armfauteuil (1 beschadigd) plus thee tafeltje (2e verdiep)

Kavelnr: 2927-109

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €190,00

Huidig bod: € 190,00

Locatie: Liedekerke

Louis XV salonmeubilair, type ALEXANDRE, best. uit 4-zitsbank en 2 fauteuils, stof mohair, houten polychroom afwerking (2e verdiep)

Kavelnr: 2927-123

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €150,00

Huidig bod: € 190,00

Locatie: Liedekerke

salonmeubilair, best. uit 3 en 2-zitsbank plus fauteuil, hoezen wasbaar (3e verdiep)

Kavelnr: 2927-167

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €375,00

Huidig bod: € 375,00

Locatie: Liedekerke

2 lederen 2-zitsbanken, gebruikt

Kavelnr: 2928-169

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €140,00

Huidig bod: € 150,00

Locatie: Liedekerke