Home > Oude veilingen > DIVERSE NIEUWE METALEN RETRO SIERBORDEN (ZELE) (4481) > Alle kavels
Alle kavels Decoratie Diversen Meubilair Salons En Zetels
Alle Kavels Decoratie Diversen Meubilair Salons En Zetels
hoekzetel
1 hoekzetel rood hoofdsteunen verstelbaar nieuw plm 2m75 x 2m30
Kavelnr: 617-001 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €300,00
Huidig bod: € 350,00
Locatie: Lede
1 hoekzetel licht grijs met opbergruimte en bedfunctie nieuw plm 2m35 x 147 cm + 2 kussens
Kavelnr: 617-015 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €300,00
Huidig bod: € 300,00
U-zetel
1 U-zetel grijs/wit nieuw plm 337 x 140 cm met opbergruimte en bedfunctie + 2 kussens
Kavelnr: 617-019 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €390,00
Huidig bod: € 415,00
1-zit met poef
1 Mega 1-zit met poef nieuw kan helemaal rond draaien breedte 132 cm en lengte 165 cm met poef bij
Kavelnr: 617-031 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 250,00
1 hoekzetel echt leder zwart nieuw plm 2m78 x 1m80 verstelbare hoofdsteunen en elleboogsteunen
Kavelnr: 617-032 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €670,00
Huidig bod: € 670,00
1 hoekzetel zachte stof met opbergruimte en bedfunctie plm 2m53 x 2m
Kavelnr: 617-041 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €390,00
Huidig bod: € 390,00
zetel
1 zetel 4-zit prachtige afwerking plm 250 x 96 cm
Kavelnr: 617-046 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €490,00
Huidig bod: € 490,00
zetels
1 set zetels rood/wit 2 3-zit plm 200cm
Kavelnr: 617-064 Conditie: Nieuw
1 hoekzetel wit echt leder nieuw plm 2m74 x 2m28
Kavelnr: 617-066 Conditie: Nieuw
1 hoekzetel plm 255 x 150cm + 1-zit zetel plm 90 x 92 cm
Kavelnr: 617-070 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €290,00
Huidig bod: € 290,00
1 hoekzetel echt leder showroommodel licht beschadigd met opbergruimte zie foto plm 287 x 194 cm
Kavelnr: 617-082 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €325,00
Huidig bod: € 325,00
1 hoekzetel hoofdsteunen verstelbaar met opbergruimte en bedfunctie plm 257 x 233 cm
Kavelnr: 617-110 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €350,00
1 zetel set 1 3-zit plm 174 x 93 cm en 1 1-zit plm 86 x 78 cm met 1 zit relax elektriek 2de keus
Kavelnr: 617-141 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
1 zetel set 1 3-zit plm 187 x 84 cm en 1 2-zit plm 152 x 84 cm 2de keus
Kavelnr: 617-142 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €150,00
Huidig bod: € 150,00
Alle kavels - Decoratie - Diversen - Meubilair - Salons En Zetels