Home > Oude veilingen > DIV. GEREEDSCHAP, GENERATOREN, WATERPOMPEN, HOGEDRUKREINIGERS, SCHOONMAAKWAGENS, VEEGMACHINES ENZ. (GRATIS VERZENDING) (4305) > Alle kavels
Alle kavels Beelden Diversen Juwelen Doos Kader Kuifje Meubelen Schaal Schilderij Tapijt Vazen Vintage
Alle Kavels Beelden Diversen Juwelen Doos Kader Kuifje Meubelen Schaal Schilderij Tapijt Vazen Vintage
schaal
schaal in aardewerk diam.26 H10
Kavelnr: 591-057 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
kristal schaal diam.30 H20
Kavelnr: 591-061 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Kavelnr: 591-068 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
oud schotel gesigneerd met beschadiging
Kavelnr: 591-136 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
marmer dienschotel diam.27
Kavelnr: 591-154 Conditie: Gebruikt
keramiek schaal
Kavelnr: 591-156 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 591-157 Conditie: Gebruikt
oud dienschoteltje
Kavelnr: 591-158 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
chinese kom
Kavelnr: 591-159 Conditie: Gebruikt
oud dienschoteltje diam. 22
Kavelnr: 591-160 Conditie: Gebruikt
oude schaal gesigneerd dia.24
Kavelnr: 591-175 Conditie: Gebruikt
oude schaal Boch Delfts dia.39
Kavelnr: 591-176 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
oude schotel Delft diam.48
Kavelnr: 591-177 Conditie: Gebruikt
2 houten schotels met afbeelding
Kavelnr: 591-197 Conditie: Gebruikt
Limoges schotel
Kavelnr: 591-200 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Beelden - Diversen - Juwelen Doos - Kader - Kuifje - Meubelen - Schaal - Schilderij - Tapijt - Vazen - Vintage