Home > Oude veilingen > VEILING UIT INBOEDELS, W.O. SCHILDERIJEN, CURIOSA, MEUBELEN, DECORATIE, ENZ. (STEKENE) (1444) > Schiderijen,Kaders
Alle kavels Dagbladen,Boeken,Strips Antiek , Brocante & Curiosa Decoratie Hobby Diversen Elektro Meubelen Munten,Briefgeld Sierraden Vintage Schiderijen,Kaders Wijnen En Dranken
Alle Kavels Dagbladen,Boeken,Strips Antiek , Brocante & Curiosa Decoratie Hobby Diversen Elektro Meubelen Munten,Briefgeld Sierraden Vintage Schiderijen,Kaders Wijnen En Dranken
schilderij
schilderij,gesigneerd A,Parmentier 145x85, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-001 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
schilderij Van De Velde 100x90, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
schilderij,gesigneerd W.Hoesen 80x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-003 Conditie: Gebruikt
schilderij, vermoedelijk 19e eeuws 105x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-005 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 85,00
schilderij,gesigneerd Beeck 70x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-006 Conditie: Gebruikt
schilderij,gesigneerd M.Van Poucke 60x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-007 Conditie: Gebruikt
schilderij,gesigneerd Baetens Rob met bewijs van oorsprong 65x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-008 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
schilderij,gesigneeerd S.Razin 115x85, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-009 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 100,00
schilderij,gesigneeerd Nestor De Clerck 80x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-010 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 32,00
schilderij,gesigneerd 85x75, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-011 Conditie: Gebruikt
poster
poster achter glas van de film Platoon 1987, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-012 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
kader met tekening,gesigneerd 75x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-013 Conditie: Gebruikt
schilderij,gesigneerd A.Maeck 115x85, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-014 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 45,00
schilderij,landschap 110x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-015 Conditie: Gebruikt
schilderij,gesigneerd Noppe Frans 80x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-016 Conditie: Gebruikt
schilderij op paneel,gesigneerd 85x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-017 Conditie: Gebruikt
schilderij,gesigneered J.Pauwels 110x75, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-020 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 40,00
schilder,gesigneerd J.Pauwels 95x90, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-021 Conditie: Gebruikt
pentekening,gesigneerd R.Malfliet 60x45 , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-022 Conditie: Gebruikt
schilderij,bloememotief 95x75, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-023 Conditie: Gebruikt
doek afbeelding van christus 220x160, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-024 Conditie: Gebruikt
schilderij,gesigneerd 115x95, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-025 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
schilderij zonder kader 105x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-029 Conditie: Gebruikt
diverse tekeningen/schilderijen
map met verschillende tekeningen , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-249 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
map met verschillende tekeningen/schilderijen, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-248 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 26,00
schilderij,gesigneerd Matthijs (1913), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-019 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 149,00
schilderij,gesigneerd 115x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-028 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 23 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 153,00
schilderij,gesigneerd Tiels 80x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-004 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 36,00
schilderij op paneel,gesigneerd 150x125, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-027 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 70,00
kader op paneel 90x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-018 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 39 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 221,00
schilderij op paneel,gesigneerd 75x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1294-026 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 23 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 230,00
Alle kavels - Dagbladen,Boeken,Strips - Antiek , Brocante & Curiosa - Decoratie - Hobby - Diversen - Elektro - Meubelen - Munten,Briefgeld - Sierraden - Vintage - Schiderijen,Kaders - Wijnen En Dranken