schilderij,gesigneerd A,Parmentier 145x85, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-001

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

schilderij Van De Velde 100x90, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-002

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

schilderij,gesigneerd W.Hoesen 80x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-003

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

schilderij, vermoedelijk 19e eeuws 105x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-005

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 85,00

schilderij,gesigneerd Beeck 70x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-006

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

schilderij,gesigneerd M.Van Poucke 60x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-007

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

schilderij,gesigneerd Baetens Rob met bewijs van oorsprong 65x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-008

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

schilderij,gesigneeerd S.Razin 115x85, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-009

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

schilderij,gesigneeerd Nestor De Clerck 80x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

schilderij,gesigneerd 85x75, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-011

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

poster achter glas van de film Platoon 1987, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-012

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

kader met tekening,gesigneerd 75x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-013

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

schilderij,gesigneerd A.Maeck 115x85, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-014

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 45,00

schilderij,landschap 110x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-015

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

schilderij,gesigneerd Noppe Frans 80x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-016

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

schilderij op paneel,gesigneerd 85x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-017

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

schilderij,gesigneered J.Pauwels 110x75, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-020

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 40,00

schilder,gesigneerd J.Pauwels 95x90, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-021

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 40,00

pentekening,gesigneerd R.Malfliet 60x45 , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-022

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

schilderij,bloememotief 95x75, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-023

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

doek afbeelding van christus 220x160, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-024

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

schilderij,gesigneerd 115x95, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-025

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

schilderij zonder kader 105x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-029

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

map met verschillende tekeningen , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-249

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

map met verschillende tekeningen/schilderijen, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-248

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 26,00

schilderij,gesigneerd Matthijs (1913), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-019

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 149,00

schilderij,gesigneerd 115x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-028

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 153,00

schilderij,gesigneerd Tiels 80x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-004

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 36,00

schilderij op paneel,gesigneerd 150x125, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-027

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 70,00

kader op paneel 90x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-018

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 39
Startbod: €10,00

Huidig bod: € 221,00

schilderij op paneel,gesigneerd 75x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1294-026

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 230,00