schilderij, winterlandschap op doek,gesigneerd 145x85

Kavelnr: 1015-002

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 75,00

schilderij, landschap op doek,gesigneerd 160x95

Kavelnr: 1015-003

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

schilderij, dorpsbeeld op doek,gesigneerd 150x85

Kavelnr: 1015-005

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

schilderij, landschap op doek,gesigneerd 80x70

Kavelnr: 1015-006

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

schilderij, dorpsbeeld op doek,gesigneerd 60x70

Kavelnr: 1015-008

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

schilderij, landschap op doek,gesigneerd 120x90

Kavelnr: 1015-009

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 350,00

schilderij, winter landschap op doek,gesigneerd 65x55 met certificaat

Kavelnr: 1015-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

schilderij, kamerzicht,pentekening,gesigneerd 60x70

Kavelnr: 1015-011

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Kavelnr: 1015-012

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €300,00

Huidig bod: € 350,00

schilderij, dorpszicht,pentekening,gesigneerd 80x60

Kavelnr: 1015-013

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

schilderij, zeezicht,pentekening,gesigneerd 85x65,glas is gescheurd

Kavelnr: 1015-015

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

schilderij, retro afbeelding van vrouw op hout paneel 20x70

Kavelnr: 1015-018

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

schilderij, schilderij op doek,gesigneerd Marcel Verdier 1817-1856,115x95

Kavelnr: 1015-019

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1500,00

Huidig bod: € 1500,00

schilderij, oude religie doek 230x160

Kavelnr: 1015-020

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

schilderij, schilderij op doek,gesigneerd 105x125

Kavelnr: 1015-021

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

schilderij, schilderij op paneel,gesigneerd,oude mijnwerker,65x55

Kavelnr: 1015-022

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

schilderij, tekening,gesigneerd 50x70

Kavelnr: 1015-023

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

schilderij, zeezicht op doek,gesigneerd 80x70

Kavelnr: 1015-024

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 38,00

schilderij, stilleven op,doek,gesigneerd 85x70

Kavelnr: 1015-025

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 40,00

schilderij, winter landschap,gesigneerd 80x90

Kavelnr: 1015-026

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

schilderij, stilleven,gesigneerd 70x80

Kavelnr: 1015-027

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

schilderij, stilleven,gesigneerd 90x80

Kavelnr: 1015-028

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

schilderij, landschap op doek vermoedelijk 19e eeuws 105x70

Kavelnr: 1015-029

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 250,00

schilderij, boerderij op doek,gesigneerd 65x70

Kavelnr: 1015-030

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

schilderij, stilleven op doek,gesigneerd 80x70

Kavelnr: 1015-031

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

schilderij, afrikaanse afbeelding op paneel,gesigneerd 85x40

Kavelnr: 1015-032

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

schilderij, poster van de film Platoon 70x100

Kavelnr: 1015-033

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

schilderij, jachttafreel op doek,gesigneerd 105x85

Kavelnr: 1015-034

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Kavelnr: 1015-035

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

schilderij, pentekening,gesigneerd met beperkte oplage 85x90

Kavelnr: 1015-036

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

schilderij, tekening jaren 70,gesigneerd 75x55

Kavelnr: 1015-037

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 40,00

schilderij, pentekening Christus,gesigneerd,beperkte oplage 65x45

Kavelnr: 1015-038

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

oude foto/poster in kader van "American bowling congress Chicago 1929" 55x75

Kavelnr: 1015-103

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

pentekening Brugge,gesigneerd,beperkte oplage 35x50

Kavelnr: 1015-104

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

spreuk op koper plaat in kader 40x25

Kavelnr: 1015-107

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Kavelnr: 1015-108

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Alle kavels - Decoratie - Diversen - Antiek , Brocante & Curiosa - Elektro - Juwelen,Sierraden - Speelgoed - Strips - Schiderijen,Kaders - Vintage