Home > Oude veilingen > VEILING GOEDEREN UIT INBOEDELS (STEKENE) (3159) > Schilderij/Pentekening
Alle kavels Dvd/Cd Diversen Antiek,Brocante,Curiosa Meubelen Elektro Juwelen/Sierraden/Horloges Munten/Briefgeld Kledij/Schoenen Schilderij/Pentekening Strips/Boeken Tuin Verlichting Vintage
Alle Kavels Dvd/Cd Diversen Antiek,Brocante,Curiosa Meubelen Elektro Juwelen/Sierraden/Horloges Munten/Briefgeld Kledij/Schoenen Schilderij/Pentekening Strips/Boeken Tuin Verlichting Vintage
olie op doek
olie op doek,gesigneerd 70x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-032 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
ovale kader met afbeelding 48x33, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-033 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 10,00
olie op doek,gesigneerd 40x35, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-034 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
olie op doek,gesgneerd 70x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-035 Conditie: Gebruikt
ets
ets,gesigneerd 60x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-036 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
olie op doek 40x35, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-037 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
ets,gesigneerd nr17 van 200 afm.40x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-038 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 55x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-039 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 18,00
olie op doek,gesigneerd 60x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-040 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 45x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-041 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 22,00
olie op doek,gesigneerd 65x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-042 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3126-043 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 40x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-044 Conditie: Gebruikt
olie op paneel
olie op paneel 55x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-045 Conditie: Gebruikt
olie op doek 45x35, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-046 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
olie op doek,gesigneerd met certificaat 110x90, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-047 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 32,00
olie op doek,gesigneerd met tal van beschadigingen 85x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-048 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3126-049 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
olie op doek,gesigneerd 50x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-050 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd en certificaat 100x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-106 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
ets,gesigneerd 70x85, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-107 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
ets gesigneerd 85x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-131 Conditie: Gebruikt
pentekening
pentekening,gesigneerd 50x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-133 Conditie: Gebruikt
olie op paneel 65x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-134 Conditie: Gebruikt
kader met afbeelding 55x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-135 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
olie op doek 60x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-136 Conditie: Gebruikt
2 kaders met afbeelding 40x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-137 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 60x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-138 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
olie op doek,gesigneerd 35x25,lichte beschadigd rechts boven, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-140 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Kavelnr: 3126-141 Conditie: Gebruikt
ets,gesigneerd 60x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-142 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Kavelnr: 3126-143 Conditie: Gebruikt
kader met afbeelding 80x60,glas gescheurd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-144 Conditie: Gebruikt
kader met afbeelding 60x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-145 Conditie: Gebruikt
kaders
3 kader met afbeelding 35x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-165 Conditie: Gebruikt
John Warwood pentekeningen
lot pentekeningen John Warwood historische monumenten en gebouwen, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 3126-182 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Dvd/Cd - Diversen - Antiek,Brocante,Curiosa - Meubelen - Elektro - Juwelen/Sierraden/Horloges - Munten/Briefgeld - Kledij/Schoenen - Schilderij/Pentekening - Strips/Boeken - Tuin - Verlichting - Vintage