kader met afbeelding 60x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-001

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

pentekening achter glas 50x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-003

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

olie op doek,gesigneerd 60x105, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-004

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

reproduktie Claude Monet 75x85, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-005

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

reproduktie F.Delvaux 50x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-007

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

olie op doek,gesigneerd 60x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-008

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

kader met afbeelding 50x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-009

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

olie op paneel,gesigneerd 40x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

groot olie op doek 200x120, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-013

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 50,00

groot olie op doek in houten kader 200x110, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-014

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

olie op doek 90x110, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-016

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

reproduktie Lautrec 100x85, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-018

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

olie op doek,gesigneerd 65x85, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-019

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

olie op doek,gesigneerd 90x70 doek is gescheurd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-020

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

olie op doek,gesigneerd 70x90 doek heeft lichte schade, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-021

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

olie op doek 90x80,doek heeft schade, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-022

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

reproduktie Monet 145x120, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-024

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

marmer beeldje H15 B10, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-066

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

ets

ets,gesigneerd,beperkte oplage 35x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-098

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

ets

ets,gesigneerd,beperkte oplage 30x35, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-099

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

olie op doek,gesigneerd 120x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-101

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

olie op doek,gesigneerd 50x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-102

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

olie op doek,gesigneerd 65x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-103

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

olie op paneel,gesigneerd 75x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-104

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

olie op paneel,gesigneerd 55x75, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-105

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

olie op doek,gesigneerd 150x100, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-106

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

olie op doek 65x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-107

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Kavelnr: 3574-108

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

ets

ets,gesigneerd,beperkte oplage 55x35, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-109

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

olie op doek,gesigneerd 60x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-110

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

olie op doek,gesigneerd 50x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-111

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

olie op doek,gesigneerd 35x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-112

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kavelnr: 3574-113

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

kader met afbeelding 100x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-114

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

olie op doek 70x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 3574-115

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kavelnr: 3574-116

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00