olie op doek 55x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-002

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

olie op doek,gesigneerd 50x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-003

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

olie op doek 65x55 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-004

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 9,00

kader met afbeelding 45x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-005

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

kader met afbeelding achter glas 45x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-008

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

olie op doek 60x65 gesigneerd Hendrix Pierre, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-009

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

kader met afbeelding 95x40 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

pentekening achter glas,gesigneerd 80x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-029

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 15
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 22,00

pentekening achter glas,gesigneerd 65x85, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-030

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

aquarel achter glas,gesigneerd 65x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-123

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

olie op doek,gesigneerd 135x105, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-129

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 62,00

olie op doek 60x75, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-143

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

olie op doek 50x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-144

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

kader met Aziatische afbeelding achter glas,gesigneerd 40x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-145

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

5 kaders met afbeeldingen, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-312

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

olie op doek,gesigneerd 85x73, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-348

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

olie op doek,gesigneerd 70x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-355

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

olie op paneel 65x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-356

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

2 kaders met afbeelding achter glas 80x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-399

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

olie op doek 110x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-140

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

kader met afbeelding 60x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-001

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 9,00

olie op doek 50x60 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-007

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

olie op doek 120x100, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-142

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

olie op doek,gesigneerd 90x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-361

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 17,00

olie op doek 70x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-006

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 27
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 55,00

kader met Aziatische afbeelding achter glas 115x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 4261-134

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 24
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 40,00

Alle kavels - Fietsen - Antiek/Brocant/Curiosa - Tapijten - Boeken/Strips - Elektro - Diversen - Textiel - Meubelen - Schilderij/Pentekening - Verlichting - Verzameling - Vintage - Werkmaterialen