aquarel,gesigneerd 75x90

Kavelnr: 4820-048

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

kader met afbeelding 40x50

Kavelnr: 4820-049

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

kader met afbeelding 40x50

Kavelnr: 4820-050

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

aquarel,gesigneerd 75x90

Kavelnr: 4820-051

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

olie op doek,gesigneerd,stilleven 45x40

Kavelnr: 4820-054

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 7,00

olie op doek,gesigneerd 30x40

Kavelnr: 4820-055

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

kader met afbeelding 110x60

Kavelnr: 4820-057

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

olie op doek,gesgneerd Jan Van goethem 65x55

Kavelnr: 4820-058

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 22
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 34,00

olie op doek,gsigneerd,over zicht

Kavelnr: 4820-060

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

4 portomonees

Kavelnr: 4820-116

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

pentekening De Mandenvlechter,gesigneerd Romain Malfliet 38x49

Kavelnr: 4820-117

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 50,00

olie op doek,gesigneerd 110x75

Kavelnr: 4820-184

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 47
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 190,00

pentekening,geigneerd 70x50

Kavelnr: 4820-193

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

olie op doek,gesigneerd,stilleven 40x35

Kavelnr: 4820-203

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

olie op doek,gesigneerd,groot schilderij 135x105

Kavelnr: 4820-208

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 21
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 34,00

olie op doek,gesigneerd 65x55

Kavelnr: 4820-210

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

olie op paneel,gesigneerd 35x40

Kavelnr: 4820-305

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

olie op doek 35x25

Kavelnr: 4820-307

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

olie op doek 25x40

Kavelnr: 4820-309

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

olie op doek 30x35

Kavelnr: 4820-308

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

olie op doek 35x25

Kavelnr: 4820-306

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

olie op doek,gesigneerd,oude hoeve zicht 45x75

Kavelnr: 4820-047

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 8,00

4 aquarellen,gesigneerd

Kavelnr: 4820-386

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

3 aquarellen en 1 wasco,gesigneerd,in opbergtas

Kavelnr: 4820-387

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

kader met afbeelding klein meisje 50x60

Kavelnr: 4820-211

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

olie op doek,gesigneerd en gedateerd,over zicht 28x33

Kavelnr: 4820-053

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 22,00

olie op doek,gesigneerd 100x80

Kavelnr: 4820-207

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 26
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 45,00

aquarel,gesigneerd 55x65

Kavelnr: 4820-192

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

pentekening,gesigneerd nr4 van 20,naakte vrouwen aan de waterkant 60x60

Kavelnr: 4820-202

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 30
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 65,00

olie op paneel,gesigneerd,stervende man 30x35

Kavelnr: 4820-052

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 14,00

olie op doek,gesigneerd,de oude man 30x40

Kavelnr: 4820-056

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

olie op doek,gesigneerd 45x40

Kavelnr: 4820-206

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 9,00

olie op doek,gesigneerd 45x55

Kavelnr: 4820-205

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 18,00