Home > Oude veilingen > DIV. HUISHOUDMATERIAAL EN KEUKENAPPARATUUR. (GRATIS VERZENDING) (4306) > Alle kavels
Alle kavels Beelden Diversen Juwelen Doos Kader Kuifje Meubelen Schaal Schilderij Tapijt Vazen Vintage
Alle Kavels Beelden Diversen Juwelen Doos Kader Kuifje Meubelen Schaal Schilderij Tapijt Vazen Vintage
schilderij
schilderij op doek,gesigneerd afm 90x110
Kavelnr: 591-001 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
schilderij op doek,Prosper De Roover afm 130x170
Kavelnr: 591-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 100,00
schilderij op doek,gesigneerd afm 110x80
Kavelnr: 591-003 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek,gesigneerd B De Maere
Kavelnr: 591-004 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek,gesigneerd afm 70x80
Kavelnr: 591-005 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 32,00
schilderij op doek,gesigneerd afm 70x60
Kavelnr: 591-006 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek,gesigneerd afm 80x100
Kavelnr: 591-007 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek,gesigneerd afm 120x90
Kavelnr: 591-008 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek,gesigneerd afm 85x75
Kavelnr: 591-009 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
schilderij op doek,gesigneerd afm 55x75
Kavelnr: 591-010 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek,gesigneerd afm 50x60
Kavelnr: 591-011 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek,gesigneerd afm 60x50
Kavelnr: 591-012 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Kavelnr: 591-013 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek,gesigneerd afm 40x50
Kavelnr: 591-014 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
schilderij op doek met beschadiging,gesigneerd afm 60x75
Kavelnr: 591-015 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
schilderij op doek,gesigneerd afm 55x70
Kavelnr: 591-016 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek,gesigneerd afm 40x35
Kavelnr: 591-017 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek,gzsigneerd afm 40x35
Kavelnr: 591-018 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 591-019 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 591-020 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 591-021 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek afm 40x50
Kavelnr: 591-022 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Alle kavels - Beelden - Diversen - Juwelen Doos - Kader - Kuifje - Meubelen - Schaal - Schilderij - Tapijt - Vazen - Vintage