schilderij op doek,gesigneerd afm 90x110

Kavelnr: 591-001

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

schilderij op doek,Prosper De Roover afm 130x170

Kavelnr: 591-002

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

schilderij op doek,gesigneerd afm 110x80

Kavelnr: 591-003

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

schilderij op doek,gesigneerd B De Maere

Kavelnr: 591-004

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

schilderij op doek,gesigneerd afm 70x80

Kavelnr: 591-005

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

schilderij op doek,gesigneerd afm 70x60

Kavelnr: 591-006

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

schilderij op doek,gesigneerd afm 80x100

Kavelnr: 591-007

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

schilderij op doek,gesigneerd afm 120x90

Kavelnr: 591-008

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

schilderij op doek,gesigneerd afm 85x75

Kavelnr: 591-009

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

schilderij op doek,gesigneerd afm 55x75

Kavelnr: 591-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

schilderij op doek,gesigneerd afm 50x60

Kavelnr: 591-011

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

schilderij op doek,gesigneerd afm 60x50

Kavelnr: 591-012

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kavelnr: 591-013

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

schilderij op doek,gesigneerd afm 40x50

Kavelnr: 591-014

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

schilderij op doek met beschadiging,gesigneerd afm 60x75

Kavelnr: 591-015

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

schilderij op doek,gesigneerd afm 55x70

Kavelnr: 591-016

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

schilderij op doek,gesigneerd afm 40x35

Kavelnr: 591-017

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

schilderij op doek,gzsigneerd afm 40x35

Kavelnr: 591-018

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kavelnr: 591-019

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kavelnr: 591-020

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kavelnr: 591-021

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

schilderij op doek afm 40x50

Kavelnr: 591-022

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Alle kavels - Beelden - Diversen - Juwelen Doos - Kader - Kuifje - Meubelen - Schaal - Schilderij - Tapijt - Vazen - Vintage