Alle kavels
Schilderijen 1
Schilderijen 2
Schilderijen 3
Schilderijen 4
Schilderijen 5

Schilderij, afm. 80x120cm, Keith Richard popart portrait, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-11

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Schilderij, afm. 80x120cm, Collored, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-12

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Schilderij, afm. 80x100cm, Wild, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-13

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Schilderij, afm. 80x100cm, Soleil, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-14

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Schilderij, afm. 80x100cm, Audrey Hepburn with hat, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-15

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 40,00

Schilderij, afm. 80x100cm, Red, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-16

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Schilderij, afm. 80x100cm, Blue, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-17

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 75,00

Schilderij, afm. 70x100cm, Night, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-18

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Schilderij, afm. 70x100cm, Sonny, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-19

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Schilderij, afm. 50x70cm, Nature, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-20

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 50,00

Alle kavels - Schilderijen 1 - Schilderijen 2 - Schilderijen 3 - Schilderijen 4 - Schilderijen 5