Alle kavels
Schilderijen 1
Schilderijen 2
Schilderijen 3
Schilderijen 4
Schilderijen 5

Schilderij, afm. 50x70cm, Belinda, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-21

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Schilderij, afm. 50x70cm, La Plage, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-22

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 50,00

Schilderij, afm. 50x70cm, Storm, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-23

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Schilderij, afm. 50x70cm, Nightscape, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-24

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Schilderij, afm. 50x70cm, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-25

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Schilderij, afm. 60x60cm, Minny Mousse, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-26

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Schilderij, afm. 50x70cm, Black spot, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-27

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Schilderij, afm. 50x50cm, Riverscape, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-28

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Schilderij, afm. 50x50cm, Seascape, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-29

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Schilderij, afm. 50x60cm, Elvis, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 490-30

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Alle kavels - Schilderijen 1 - Schilderijen 2 - Schilderijen 3 - Schilderijen 4 - Schilderijen 5