Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE DIV. QUADS, W.O. YAMAHA (GRATIS VERZENDING) (3431) > Alle kavels
Alle kavels Schilderijen 1 Schilderijen 2 Schilderijen 3 Schilderijen 4 Schilderijen 5
Alle Kavels Schilderijen 1 Schilderijen 2 Schilderijen 3 Schilderijen 4 Schilderijen 5
Schilderijen & kaders
Schilderij, afm. 50x70cm, Belinda, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 490-21 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
Schilderij, afm. 50x70cm, La Plage, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 490-22 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 50,00
Schilderij, afm. 50x70cm, Storm, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 490-23 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 45,00
Schilderij, afm. 50x70cm, Nightscape, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 490-24 Conditie: Gebruikt
Schilderij, afm. 50x70cm, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 490-25 Conditie: Gebruikt
Schilderij, afm. 60x60cm, Minny Mousse, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 490-26 Conditie: Gebruikt
Schilderij, afm. 50x70cm, Black spot, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 490-27 Conditie: Gebruikt
Schilderij, afm. 50x50cm, Riverscape, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 490-28 Conditie: Gebruikt
Schilderij, afm. 50x50cm, Seascape, gesigneerd en gedateerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 490-29 Conditie: Gebruikt
Schilderij, afm. 50x60cm, Elvis, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 490-30 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Schilderijen 1 - Schilderijen 2 - Schilderijen 3 - Schilderijen 4 - Schilderijen 5