Op doek, De Oude Vaartaanleg, gesigneerd, 94x104cm, certificaat

Kavelnr: 697-071

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Op doek, bosgezicht aan het water, gesigneerd, 74x123cm

Kavelnr: 697-072

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Op doek, Redegezicht, gesigneerd, 81x142cm, certificaat

Kavelnr: 697-073

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Op doek, kasteel met winters landschap, gesigneerd, 49x59cm

Kavelnr: 697-074

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Geborduurde doek achter glas met kader, vrouw met kinderen, 70x80cm

Kavelnr: 697-075

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Geborduurde doek achter glas met kader, schipper, 39x49cm

Kavelnr: 697-076

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Geborduurde doek achter glas met kader, melkmeisje, 48x58cm

Kavelnr: 697-077

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Geborduurde doek achter glas met kader, meisje met kersen, 44x54cm

Kavelnr: 697-078

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Geborduurde doek achter glas met kader, meisje op de maan, 34x44cm

Kavelnr: 697-079

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Op doek, kerkinterieur met figuren, gesigneerd, 57x71cm

Kavelnr: 697-080

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 32,00

Op papier, vrouwenhoofd, genummerd en gesigneerd, 54x54cm

Kavelnr: 697-081

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Op papier, St Jacobskerk Antwerpen, gesigneerd Maarten Van Der Loo, 71x81cm

Kavelnr: 697-082

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Op papier, modern kunstwerk, genummerd en gesigneerd, 52x52cm

Kavelnr: 697-083

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Op papier, stadsgezicht met bomen, gesigneerd Godderis '49, 47x57cm

Kavelnr: 697-085

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Op papier, Parochiehuis St-Niklaas, gesigneerd en gedateerd, 35x52cm

Kavelnr: 697-086

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Op doek, molengezicht, gesigneerd, 70x90cm

Kavelnr: 697-087

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Op doek, bosgezicht, gesigneerd, 60x70cm

Kavelnr: 697-088

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Op paneel, bosgezicht, gesigneerd en gedateerd, 46x54cm

Kavelnr: 697-089

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Op papier, Romain Malfiet, Kerkstraat Belsele nr.19/50, 40x50cm

Kavelnr: 697-090

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Op papier, huisgezicht, gesigneerd en gedateerd, 72x82cm

Kavelnr: 697-091

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Op doek, hoevegezicht, gesigneerd H.J.Pauwels, 75x85cm

Kavelnr: 697-092

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Op doek, landschap, gesigneerd, 72x82cm

Kavelnr: 697-093

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Op doek, landschap, gesigneerd, 91x101cm

Kavelnr: 697-094

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 40,00

Op papier, De Kathedraal, genummerd en gesigneerd, 55x70cm

Kavelnr: 697-095

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Op papier, Lente in het Waasland, Neirinck Albert 1931, 61x66cm

Kavelnr: 697-096

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Op doek, winters landschap, gesigneerd, 68x78cm

Kavelnr: 697-097

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Op paneel, spelende poezen, 55x65cm

Kavelnr: 697-098

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Antoine Liesens (ref 1), 100x140cm, Child at the museum, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 697-099

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 55,00

Antoine Liesens (ref 2), 100x140cm

Kavelnr: 697-100

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Antoine Liesens (ref 4), 80x100cm, Audrey Hepburn, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 697-101

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Kader met Beteugeling van dronkenschap, 52x60cm

Kavelnr: 697-102

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Antoine Liesens (ref 6), 80x100cm, Belinda, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 697-103

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Antoine Liesens (ref 8), 80x100cm, Gothic, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 697-105

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Antoine Liesens (ref 9),80x100cm, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 697-106

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Antoine Liesens (ref 11), 80x120cm, Keith Richard popart portrait, gesigneerd en gedateerd

Kavelnr: 697-107

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Ets Romaein Malfliet, Apostelstraat St-Niklaas, 44/50 genummerd, 37x49cm

Kavelnr: 697-108

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00