Alle kavels
Boeken
Antiek , Brocante & Curiosa
Divers
Luchters
Kelder/Garage
Schilderijen En Kaders
Meubilair
Tapijten

Antiek schilderij in barok kader, Olie op paneel, gedateerd Oct 1905, 50x42cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1475-001

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 50,00

Locatie: Waasmunster

Antiek schilderij in barok kader, Olie op paneel, gedateerd en gesigneerd, 50x42cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1475-002

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 38,00

Locatie: Waasmunster

Kader reproductie met naamplaatje, 69x59cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1475-009

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 7,00

Locatie: Waasmunster

Schilderij zeegezicht, Olie op doek, 36x31cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1475-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Waasmunster

Schilderij boerderijgezicht in Barok kader, 125x95cm, gesigneerd, olie op doek, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1475-045

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 54,00

Locatie: Waasmunster

Kader reproductie Renoir, 48x58cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1475-055

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 21,00

Locatie: Waasmunster

Schilderij landschap, olie op paneel, 24x24cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1475-078

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 7,00

Locatie: Waasmunster

Schilderij bosgezicht met barok kader, Gesigneerd, 68x78cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1475-091

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 28,00

Locatie: Waasmunster

Kader ovaal reproductie, 48x58cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1475-099

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Waasmunster

Kader reproductie, 30x37cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1475-108

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Waasmunster

Kader met Christus achter bol glas, 30x40cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1475-080

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Waasmunster

Alle kavels - Boeken - Antiek , Brocante & Curiosa - Divers - Luchters - Kelder/Garage - Schilderijen En Kaders - Meubilair - Tapijten