Home > Oude veilingen > VEILING VAN INBOEDELS EN NALATENSCHAPPEN (STEKENE) (2157) > Schilderijen En Kaders
Alle kavels Hobby Antiek,Brocant,Curiosa LP's,Singles Militaria Elektro Huis En Tuin Sieraden/Horloges Schilderijen En Kaders Verlichting Varia Wijnen En Dranken Vintage
Alle Kavels Hobby Antiek,Brocant,Curiosa LP's,Singles Militaria Elektro Huis En Tuin Sieraden/Horloges Schilderijen En Kaders Verlichting Varia Wijnen En Dranken Vintage
olie op doek
olie op doek,gesigneerd 120x100, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-118 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
olie op doek,gesigneerd 40x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-119 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
olie op doek,gesigneerd 40x46, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-120 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
olie op doek,gesigneerd 40x47, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-121 Conditie: Gebruikt
olie op doek 110x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-122 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
olie op doek gesigneerd 80x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-123 Conditie: Gebruikt
olie op doek gesigneerd 90x95, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-124 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 19,00
olie op doek gesigneerd 50x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-125 Conditie: Gebruikt
olie op doek gesigneerd 55x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-126 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
pentekening
pentekening gesigneerd 50x35, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-127 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
pentekening 40x60,Pieter Porters collectie, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-128 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2055-129 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2055-130 Conditie: Gebruikt
olie op doek gesigneerd 90x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-131 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
olie op doek gesigneerd en met certificaat 80x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-132 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2055-133 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Kavelnr: 2055-134 Conditie: Gebruikt
kader met heilige afbeelding
kader met heilige afbeelding pring 80x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-135 Conditie: Gebruikt
aquarel oo papier
aquarel op papier gesigneerd 55x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-136 Conditie: Gebruikt
kader met afbeelding
kader met afbeelding 65x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-137 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
moderne kunst
kader met moderne kunst gesigneerd 120x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-143 Conditie: Gebruikt
olie op doek gesigneerd 75x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-145 Conditie: Gebruikt
olie op doek gesigneerd 115x75, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-146 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
kader met heilig afbeelding
kader met heiluge afbeelding achter glas 70x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-147 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
olie op doek gesigneerd 70x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-148 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
kader met afbeelding 75x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-149 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
pentekening gesigneerd 90x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-150 Conditie: Gebruikt
poster The Flying Dutchman
poster op hout 90x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-151 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 12 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 75,00
4 kaders met aquarel
4 kaders met aquarel gesigneerd 40x30, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-152 Conditie: Gebruikt
olie op doek gesigneerd 60x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-154 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2055-156 Conditie: Gebruikt
pentekening achter glas gesigneerd 70x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-158 Conditie: Gebruikt
pentekening gesigneerd 50x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-214 Conditie: Gebruikt
aquarel in kader
aquarel in kader gesigneerd 65x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-157 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 33,00
platte grond Antwerpen
platte grond Antwerpen in kader met glas 100x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-043 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 61,00
houten paneel met schildering
houten paneel met schildering 55x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2055-144 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 26 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 71,00
Alle kavels - Hobby - Antiek,Brocant,Curiosa - LP's,Singles - Militaria - Elektro - Huis En Tuin - Sieraden/Horloges - Schilderijen En Kaders - Verlichting - Varia - Wijnen En Dranken - Vintage