olie op doek,gesigneerd 120x100, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-118

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

olie op doek,gesigneerd 40x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-119

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

olie op doek,gesigneerd 40x46, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-120

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

olie op doek,gesigneerd 40x47, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-121

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

olie op doek 110x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-122

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

olie op doek gesigneerd 80x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-123

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

olie op doek gesigneerd 90x95, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-124

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 19,00

olie op doek gesigneerd 50x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-125

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

olie op doek gesigneerd 55x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-126

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 14,00

pentekening gesigneerd 50x35, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-127

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

pentekening 40x60,Pieter Porters collectie, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-128

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kavelnr: 2055-129

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kavelnr: 2055-130

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

olie op doek gesigneerd 90x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-131

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 17,00

olie op doek gesigneerd en met certificaat 80x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-132

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 19,00

Kavelnr: 2055-133

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Kavelnr: 2055-134

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

kader met heilige afbeelding pring 80x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-135

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

aquarel op papier gesigneerd 55x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-136

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

kader met afbeelding 65x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-137

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 7,00

kader met moderne kunst gesigneerd 120x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-143

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 14,00

olie op doek gesigneerd 75x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-145

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

olie op doek gesigneerd 115x75, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-146

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

kader met heiluge afbeelding achter glas 70x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-147

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

olie op doek gesigneerd 70x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-148

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 17,00

kader met afbeelding 75x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-149

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

pentekening gesigneerd 90x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-150

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

poster op hout 90x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-151

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 75,00

4 kaders met aquarel gesigneerd 40x30, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-152

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

olie op doek gesigneerd 60x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-154

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kavelnr: 2055-156

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

pentekening achter glas gesigneerd 70x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-158

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

pentekening gesigneerd 50x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-214

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

aquarel in kader gesigneerd 65x55, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-157

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 33,00

platte grond Antwerpen in kader met glas 100x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-043

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 61,00

houten paneel met schildering 55x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 2055-144

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 26
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 71,00