Ets

Ets 18x21cm

Kavelnr: 2894-035

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Schilderij op doek 29x36,5cm

Kavelnr: 2894-040

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Reproductie 32x38cm

Kavelnr: 2894-044

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Schilderij olie op doek 33x39cm

Kavelnr: 2894-046

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Reproductie 28x35cm

Kavelnr: 2894-047

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Schilderij olie op doek 26x31cm

Kavelnr: 2894-048

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Oude kaders 3 stuks

Kavelnr: 2894-053

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Schilderij Naakt olie op doek 109x130cm

Kavelnr: 2894-116

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 45,00

Schilderij olie op doek 89x110cm

Kavelnr: 2894-117

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Aquarel achter glas 88x61cm

Kavelnr: 2894-118

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Erotisch werk achter glas 68x95cm

Kavelnr: 2894-119

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 45,00

Kader Lamborghini 53x96cm

Kavelnr: 2894-168

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Schilderij op paneel 30x35cm

Kavelnr: 2894-039

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 26,00