Aziatisch werk achter glas 25x25cm

Kavelnr: 3156-059

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Werk op koper 32x27cm

Kavelnr: 3156-083

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Antieke kader 18x22cm

Kavelnr: 3156-084

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Kaders 2 stuks

Kavelnr: 3156-085

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Kaders tegels 3 stuks, 11x19cm

Kavelnr: 3156-168

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Kader erotische prent 16x24cm

Kavelnr: 3156-179

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

Kliene kaders 5 stuks

Kavelnr: 3156-185

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Schilderij boerderijgezicht, olie op doek, gesigneerd, 54x64cm

Kavelnr: 3156-205

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Groot schilderij Molen gedateerd 1889, gesigneerd E.Hoorickx, 120x172cm

Kavelnr: 3156-219

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €300,00

Huidig bod: € 325,00

Werk achter glas, Naakt, 70x93cm

Kavelnr: 3156-220

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 24,00

Werk op doek, Indisch, 44x49cm

Kavelnr: 3156-221

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Kader reproductie, 46x56cm

Kavelnr: 3156-222

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Schilderij bloemen op paneel, gesigneerd, 33x49cm

Kavelnr: 3156-223

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Schilderij portret, olie op doek op paneel, gesigeerd L.Vayreda 1975, 41x41cm

Kavelnr: 3156-224

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Oude fotokader 79x40cm

Kavelnr: 3156-225

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Werk achter glas, Portret, gesigneerd, 50x60cm

Kavelnr: 3156-226

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Schilderij olie op doek, havengezicht, gesigneerd, 93x103cm

Kavelnr: 3156-227

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 55,00

Schilderij olie op paneel, bloemengezicht, 120x145cm, gesigneerd

Kavelnr: 3156-228

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €80,00

Huidig bod: € 80,00

Schilderij olie op doek, Zonnebloemen, gesigneerd, 87x117cm

Kavelnr: 3156-229

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Schilderij olie op doek, Schildpadden, gesigneerd, 94x134cm

Kavelnr: 3156-230

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Schilderij olie op doek, Landschap, kleine beschadiging, gesigneerd, 92x102cm

Kavelnr: 3156-231

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Schilderij olie op doek, Boerentafereel, gesigneerd, 98x118cm

Kavelnr: 3156-232

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Werk achter glas, Kraanvogels, 83x107cm

Kavelnr: 3156-233

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Werk achter glas, Portret met dieren, gesigneerd, 75x95cm

Kavelnr: 3156-234

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Aquarel achter glas, 78x98cm

Kavelnr: 3156-235

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Reproductie achter glas, 72x92cm

Kavelnr: 3156-236

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Werk achter glas, Poezen, gesigneerd Salvo, 54x74cm

Kavelnr: 3156-237

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Schilderij olie op doek, personages, gesigneerd, 80x90cm

Kavelnr: 3156-238

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Schilderij olie op doek, Koeien, gesigneerd, 84x94cm

Kavelnr: 3156-239

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Kaders 2 stuks

Kavelnr: 3156-240

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Kaders met borduurwerk achter glas, 3 stuks

Kavelnr: 3156-242

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Tekening achter glas, gesigneerd, 50x58cm

Kavelnr: 3156-244

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Tekening achter glas, gesigneerd, 47x59cm

Kavelnr: 3156-245

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Werk achter glas, Kraanvogel, gesigneerd, 31,5x41,5cm

Kavelnr: 3156-241

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Kader glas bloemen 25x33cm

Kavelnr: 3156-167

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 4,00