Home > Oude veilingen > ANTIEK, SCHILDERIJEN, BEELDEN UIT PRIVEVERZAMELING (DENDERLEEUW) (3342) > Schilderijen En Kaders
Alle kavels Beelden Antiek Diversen Klokken Deco Kuifje Oude Voorwerpen Vazen Schilderijen En Kaders
Alle Kavels Beelden Antiek Diversen Klokken Deco Kuifje Oude Voorwerpen Vazen Schilderijen En Kaders
schilderij
modern schilderij op doek
Kavelnr: 3315-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Locatie: Denderleeuw
reliëf schilderij op doek "3 Koningen"
Kavelnr: 3315-003 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek, Waterval
Kavelnr: 3315-004 Conditie: Gebruikt
modern reliëf schilderij op doek
Kavelnr: 3315-005 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3315-006 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek, Arend
Kavelnr: 3315-007 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3315-008 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek, Boshut
Kavelnr: 3315-009 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek, Jachthuis met vijver
Kavelnr: 3315-010 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 25,00
schilderij op hout, Kind met hoed
Kavelnr: 3315-011 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 10,00
schilderij op doek, Rivier
Kavelnr: 3315-012 Conditie: Gebruikt
reproductie wintertafereel, Jacht
Kavelnr: 3315-013 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek, Boerderij in winter
Kavelnr: 3315-014 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek, Vijver met boerderij
Kavelnr: 3315-015 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 33,00
schilderij op doek, Bos en vijver
Kavelnr: 3315-017 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 19,00
aquarel
aquarel Sierheerster
Kavelnr: 3315-018 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek, Jesus
Kavelnr: 3315-019 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 6,00
2x aquarel, bloemen
Kavelnr: 3315-020 Conditie: Gebruikt
pentekening
2x pentekening, Canyon
Kavelnr: 3315-021 Conditie: Gebruikt
2x aquarel, Cactussen
Kavelnr: 3315-022 Conditie: Gebruikt
pentekening, VOS
Kavelnr: 3315-023 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 15,00
aquarel met reliëf
Kavelnr: 3315-024 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek, get. "FRANK MOSS BENNETT", 1942
Kavelnr: 3315-016 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 25 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 330,00
Alle kavels - Beelden - Antiek - Diversen - Klokken - Deco - Kuifje - Oude Voorwerpen - Vazen - Schilderijen En Kaders