partij oude etsen en aquarellen

Kavelnr: 3385-037

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Denderleeuw

4 etsen/aquarellen

Kavelnr: 3385-072

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Denderleeuw

schilderij sneeuwlandschap Frans de Leenheer

Kavelnr: 3385-073

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Denderleeuw

relief aquarel

Kavelnr: 3385-074

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Denderleeuw

lot schilderijen

Kavelnr: 3385-075

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Denderleeuw

modern schilderij +/- 100 x 70

Kavelnr: 3385-076

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Denderleeuw

antieke kader christus

Kavelnr: 3385-044

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Denderleeuw

Alle kavels - Biljart - Deco - Klokken - Diversen - Prenten En Foto's - Schilderijen En Kaders - Meubelen - Spiegels - Uurwerken - Verlichting - Waardepapieren