Categorieën in deze veiling

Reproductie 25x25cm

Kavelnr: 3388-088
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Tekening achter glas, gesigneerd, 32x38cm

Kavelnr: 3388-135
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kaders 2 stuks

Kavelnr: 3388-136
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Aziatische tekeningen 27x37cm, gesigneerd, 2 stuks

Kavelnr: 3388-151
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 3
Startbod: €40,00

Huidig bod: € 55,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Aquarel, gesigneerd, 22x30cm

Kavelnr: 3388-153
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader antieke prent 54x72cm

Kavelnr: 3388-180
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader antieke prent 54x72cm

Kavelnr: 3388-181
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader reproductie 52x62cm

Kavelnr: 3388-182
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader poster 53x74cm

Kavelnr: 3388-183
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader antieke prent 47x59cm

Kavelnr: 3388-184
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Tekening achter glas, gesigneerd, 59x70cm

Kavelnr: 3388-187
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Schilderij olie op doek, landschap 45x53cm

Kavelnr: 3388-191
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Reproductie 42x48cm

Kavelnr: 3388-192
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Ovalen fotokader 34x44cm

Kavelnr: 3388-197
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader 30x40cm

Kavelnr: 3388-198
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader 30x40cm

Kavelnr: 3388-199
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Aquarel 78x98cm

Kavelnr: 3388-201
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Portret vrouw achter glas 74x94cm

Kavelnr: 3388-202
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader Chinese vogels 70x95cm

Kavelnr: 3388-203
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader borduurwerk 74x92cm

Kavelnr: 3388-204
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader reproductie 72x92cm

Kavelnr: 3388-205
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Gekleurde ets, gesigneerd, 45x63cm

Kavelnr: 3388-207
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader reproductie 45x56cm

Kavelnr: 3388-212
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Lot kaders 4 stuks

Kavelnr: 3388-214
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Tekening op doek41x53cm

Kavelnr: 3388-190
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Aquarel, gesigneerd, 30x40cm

Kavelnr: 3388-152
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €15,00

Huidig bod: € 19,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Tekening, gesigneerd, 48x58cm

Kavelnr: 3388-208
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Ets Romain Malfliet 38x48cm

Kavelnr: 3388-186
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 5
Startbod: €20,00

Huidig bod: € 35,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Werk achter glas, gesigneerd, 71x81cm

Kavelnr: 3388-189
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 7
Startbod: €20,00

Huidig bod: € 66,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Aquarel, gesigneerd en gedateerd, 53x65cm

Kavelnr: 3388-188
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Schilderij olie op paneel, bloemen, gesigneerd, 40x45cm

Kavelnr: 3388-196
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 5
Startbod: €10,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Werk Salvo 54x73cm

Kavelnr: 3388-209
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €10,00

Huidig bod: € 14,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Ets

Ets, gesigneerd, 47x58cm

Kavelnr: 3388-211
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €10,00

Huidig bod: € 14,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Schilderij portret, gesigneerd L.Vayreda '75, 41x41cm

Kavelnr: 3388-213
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €50,00

Huidig bod: € 60,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kind portret 50x60cm

Kavelnr: 3388-210
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 7,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Ets Romain Malfliet 35x45cm

Kavelnr: 3388-185
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 6
Startbod: €20,00

Huidig bod: € 32,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

<12>

Categorieën in deze veiling