Home > Oude veilingen > COLLECTIE KUNSTBOEKEN, DESIGN (ARTIFORT, LIGNE ROSET, HANS WEGNER), BROCANTE, CURIOSA, SCHILDERIJEN ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (3411) > Schilderijen En Kaders
Alle kavels Beelden Design Devotica Boeken Brocante En Curiosa DVD Divers Elektro Fiets Gallerij Pilaar Hifi Keukenmateriaal Horloge Munten En Biljetten Klokken Rekken Servies Tapijten Muziek Werkmateriaal Vintage Telefonie Verlichting Schilderijen En Kaders
Alle Kavels Beelden Design Devotica Boeken Brocante En Curiosa DVD Divers Elektro Fiets Gallerij Pilaar Hifi Keukenmateriaal Horloge Munten En Biljetten Klokken Rekken Servies Tapijten Muziek Werkmateriaal Vintage Telefonie Verlichting Schilderijen En Kaders
Reproductie
Reproductie 25x25cm
Kavelnr: 3388-088 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Tekening achter glas
Tekening achter glas, gesigneerd, 32x38cm
Kavelnr: 3388-135 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Kaders 2 stuks
Kavelnr: 3388-136 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Aziatische tekeningen
Aziatische tekeningen 27x37cm, gesigneerd, 2 stuks
Kavelnr: 3388-151 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 55,00
Aquarel
Aquarel, gesigneerd, 22x30cm
Kavelnr: 3388-153 Conditie: Gebruikt
Kader antieke prent
Kader antieke prent 54x72cm
Kavelnr: 3388-180 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Kavelnr: 3388-181 Conditie: Gebruikt
Kader reproductie
Kader reproductie 52x62cm
Kavelnr: 3388-182 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Kader poster
Kader poster 53x74cm
Kavelnr: 3388-183 Conditie: Gebruikt
Kader antieke prent 47x59cm
Kavelnr: 3388-184 Conditie: Gebruikt
Tekening achter glas, gesigneerd, 59x70cm
Kavelnr: 3388-187 Conditie: Gebruikt
Schilderij olie op doek
Schilderij olie op doek, landschap 45x53cm
Kavelnr: 3388-191 Conditie: Gebruikt
Reproductie 42x48cm
Kavelnr: 3388-192 Conditie: Gebruikt
Ovalen fotokader
Ovalen fotokader 34x44cm
Kavelnr: 3388-197 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Kader 30x40cm
Kavelnr: 3388-198 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 5,00
Kavelnr: 3388-199 Conditie: Gebruikt
Aquarel 78x98cm
Kavelnr: 3388-201 Conditie: Gebruikt
Portret vrouw achter glas
Portret vrouw achter glas 74x94cm
Kavelnr: 3388-202 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Kader Chinese vogels
Kader Chinese vogels 70x95cm
Kavelnr: 3388-203 Conditie: Gebruikt
Kader borduurwerk
Kader borduurwerk 74x92cm
Kavelnr: 3388-204 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Kader reproductie 72x92cm
Kavelnr: 3388-205 Conditie: Gebruikt
Gekleurde ets
Gekleurde ets, gesigneerd, 45x63cm
Kavelnr: 3388-207 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Kader reproductie 45x56cm
Kavelnr: 3388-212 Conditie: Gebruikt
Lot kaders 4 stuks
Kavelnr: 3388-214 Conditie: Gebruikt
Tekening op doek
Tekening op doek41x53cm
Kavelnr: 3388-190 Conditie: Gebruikt
Aquarel, gesigneerd, 30x40cm
Kavelnr: 3388-152 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 19,00
Tekening
Tekening, gesigneerd, 48x58cm
Kavelnr: 3388-208 Conditie: Gebruikt
Ets Romain Malfliet
Ets Romain Malfliet 38x48cm
Kavelnr: 3388-186 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 35,00
Werk achter glas
Werk achter glas, gesigneerd, 71x81cm
Kavelnr: 3388-189 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 66,00
Aquarel, gesigneerd en gedateerd, 53x65cm
Kavelnr: 3388-188 Conditie: Gebruikt
Schilderij olie op paneel
Schilderij olie op paneel, bloemen, gesigneerd, 40x45cm
Kavelnr: 3388-196 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €10,00
Werk Salvo
Werk Salvo 54x73cm
Kavelnr: 3388-209 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Ets
Ets, gesigneerd, 47x58cm
Kavelnr: 3388-211 Conditie: Gebruikt
Schilderij portret
Schilderij portret, gesigneerd L.Vayreda '75, 41x41cm
Kavelnr: 3388-213 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 60,00
Kind portret
Kind portret 50x60cm
Kavelnr: 3388-210 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Ets Romain Malfliet 35x45cm
Kavelnr: 3388-185 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 32,00
Alle kavels - Beelden - Design - Devotica - Boeken - Brocante En Curiosa - DVD - Divers - Elektro - Fiets - Gallerij Pilaar - Hifi - Keukenmateriaal - Horloge - Munten En Biljetten - Klokken - Rekken - Servies - Tapijten - Muziek - Werkmateriaal - Vintage - Telefonie - Verlichting - Schilderijen En Kaders