Home > Oude veilingen > START AAN 1 EURO: COLLECTIE DOODSPRENTJES, AZIATICA, OUDE WIJNEN, OUDE MUNTEN, WITGOED, DESIGN, BROCANTE EN CURIOSA UIT INBOEDELS. (SINT-GILLIS-WAAS) (3454) > Schilderijen En Kaders
Alle kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Alle Kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Kaders werk achter glas
Kaders werk achter glas, 2 stuks, 30x40cm
Kavelnr: 3434-224 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Kavelnr: 3434-225 Conditie: Gebruikt
Etsen achter glas
Etsen achter glas, 22x45cm
Kavelnr: 3434-226 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 32 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 70,00
Aquarel naakt
Aquarel naakt 44x53cm
Kavelnr: 3434-228 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Alle kavels - Beelden - Aziatica - Devotica - Divers - Boeken - Fiets - Gallerij Pilaar - Brocante En Curiosa - Doodsprentjes - Klokken - Keukenmateriaal - Meubels - Kristal - Munten - Design - Schilderijen En Kaders - Servies - Stolpen - Tapijten - Veerlichting - Villeroy & Boch - Werkmateriaal - Verlichting - Witgoed - Wijnen - Vintage