Categorieën in deze veiling

Kader bloemenschilderij 29x24cm

Kavelnr: 3731-045
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader bloemenschilderij 29x24cm

Kavelnr: 3731-047
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Schilderij op paneel 2 stuks, gesigneerd, 22x27cm

Kavelnr: 3731-048
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Schilderijtjes 2 stuks 22x27cm

Kavelnr: 3731-062
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Reproductie 23x25cm

Kavelnr: 3731-063
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kaders 4 stuks

Kavelnr: 3731-087
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kaders 4 stuks

Kavelnr: 3731-089
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader Anton Pieck 2stuks

Kavelnr: 3731-098
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Oude fotokaders 2stuks

Kavelnr: 3731-107
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader bol glas

Kavelnr: 3731-108
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Lot gemengd 6 stuks

Kavelnr: 3731-113
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kaders 4 stuks

Kavelnr: 3731-134
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Lot kaders 6 stuks

Kavelnr: 3731-138
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Olie op doek, gesigneerd René Swenters, 90x105cm

Kavelnr: 3731-140
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €150,00

Huidig bod: € 150,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Olie op doek, getekend Vdijck, havengezicht, 88x98cm

Kavelnr: 3731-141
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €150,00

Huidig bod: € 150,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Ets

Ets 28x34cm

Kavelnr: 3731-180
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader Parijs 30x40cm

Kavelnr: 3731-181
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Tekening kerk 29x33cm

Kavelnr: 3731-182
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Havengezicht op doek, gesigneerd, 80x90cm

Kavelnr: 3731-190
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Schildpadden op doek, gesigneerd, 93x133cm

Kavelnr: 3731-191
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €70,00

Huidig bod: € 70,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Oud interieur met personages op doek, gesigneerd, 75x84cm

Kavelnr: 3731-192
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €100,00

Huidig bod: € 110,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Oud schilderij met personages op doek, gesigneerd, 60x81cm

Kavelnr: 3731-193
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Oud marinegezicht op doek, gesigneerd, zeer groot, 110x137cm, barok kader met gebruikssporen

Kavelnr: 3731-194
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €150,00

Huidig bod: € 150,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Boerderij op doek, gesigneerd, zeer groot, 104x143cm

Kavelnr: 3731-195
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader vrouwenfiguur, 64x78cm

Kavelnr: 3731-196
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

Kader bloemenschilderij 24x24cm

Kavelnr: 3731-046
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Sint-Gillis-Waas

Bied mee

<1>

Categorieën in deze veiling