Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > ROYAL DUX, ANTIEKE ART-NOUVEAU KOEPEL UIT LOODGLAS, OUDE SCHILDERIJEN, COLLECTOR ITEMS, BROCANTE, CURIOSA EN ANTIEK. (SINT-GILLIS-WAAS) (3740) > Schilderijen En Kaders
Alle kavels 19De Eeuwse Loodglas Koepel Beelden Antiek Boeken Brocante En Curiosa Collector Item Design Devotica Divers Dranken DVD Elektro Glaswerk Horloges Keukenmateriaal Klokken Muziek Schilderijen En Kaders Servies Spiegels Strips Taxidermie Vazen Verlichting Verzilverd Werkmateriaal Vintage
Alle Kavels 19De Eeuwse Loodglas Koepel Beelden Antiek Boeken Brocante En Curiosa Collector Item Design Devotica Divers Dranken DVD Elektro Glaswerk Horloges Keukenmateriaal Klokken Muziek Schilderijen En Kaders Servies Spiegels Strips Taxidermie Vazen Verlichting Verzilverd Werkmateriaal Vintage
Kader bloemenschilderij
Kader bloemenschilderij 29x24cm
Kavelnr: 3731-045 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Locatie: Sint-Gillis-Waas
Bied mee
Kavelnr: 3731-047 Conditie: Gebruikt
Schilderij op paneel 2 stuks
Schilderij op paneel 2 stuks, gesigneerd, 22x27cm
Kavelnr: 3731-048 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Schilderijtjes
Schilderijtjes 2 stuks 22x27cm
Kavelnr: 3731-062 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Reproductie
Reproductie 23x25cm
Kavelnr: 3731-063 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Kaders 4 stuks
Kavelnr: 3731-087 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Kavelnr: 3731-089 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Kader Anton Pieck
Kader Anton Pieck 2stuks
Kavelnr: 3731-098 Conditie: Gebruikt
Oude fotokaders
Oude fotokaders 2stuks
Kavelnr: 3731-107 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Kader bol glas
Kavelnr: 3731-108 Conditie: Gebruikt
Lot gemengd 6 stuks
Kavelnr: 3731-113 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kavelnr: 3731-134 Conditie: Gebruikt
Lot kaders 6 stuks
Kavelnr: 3731-138 Conditie: Gebruikt
Olie op doek, gesigneerd René Swenters
Olie op doek, gesigneerd René Swenters, 90x105cm
Kavelnr: 3731-140 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €150,00
Huidig bod: € 150,00
Olie op doek, getekend Vdijck
Olie op doek, getekend Vdijck, havengezicht, 88x98cm
Kavelnr: 3731-141 Conditie: Gebruikt
Ets
Ets 28x34cm
Kavelnr: 3731-180 Conditie: Gebruikt
Kader Parijs
Kader Parijs 30x40cm
Kavelnr: 3731-181 Conditie: Gebruikt
Tekening kerk
Tekening kerk 29x33cm
Kavelnr: 3731-182 Conditie: Gebruikt
Havengezicht op doek
Havengezicht op doek, gesigneerd, 80x90cm
Kavelnr: 3731-190 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €70,00
Huidig bod: € 70,00
Schildpadden op doek
Schildpadden op doek, gesigneerd, 93x133cm
Kavelnr: 3731-191 Conditie: Gebruikt
Oud interieur met personages op doek
Oud interieur met personages op doek, gesigneerd, 75x84cm
Kavelnr: 3731-192 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 110,00
Oud schilderij met personages op doek
Oud schilderij met personages op doek, gesigneerd, 60x81cm
Kavelnr: 3731-193 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 100,00
Oud marinegezicht op doek
Oud marinegezicht op doek, gesigneerd, zeer groot, 110x137cm, barok kader met gebruikssporen
Kavelnr: 3731-194 Conditie: Gebruikt
Boerderij op doek
Boerderij op doek, gesigneerd, zeer groot, 104x143cm
Kavelnr: 3731-195 Conditie: Gebruikt
Kader vrouwenfiguur
Kader vrouwenfiguur, 64x78cm
Kavelnr: 3731-196 Conditie: Gebruikt
Kader bloemenschilderij 24x24cm
Kavelnr: 3731-046 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - 19De Eeuwse Loodglas Koepel - Beelden - Antiek - Boeken - Brocante En Curiosa - Collector Item - Design - Devotica - Divers - Dranken - DVD - Elektro - Glaswerk - Horloges - Keukenmateriaal - Klokken - Muziek - Schilderijen En Kaders - Servies - Spiegels - Strips - Taxidermie - Vazen - Verlichting - Verzilverd - Werkmateriaal - Vintage