Vintage kader reproductie 63x77cm

Kavelnr: 3921-094

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Olie op doek, landschap, gesigneerd, barok kader, 70x120cm

Kavelnr: 3921-097

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 25,00

Kader reproductie 79x109cm

Kavelnr: 3921-098

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Kader borduurwerk 58x125cm

Kavelnr: 3921-099

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Olie op doek stilleven, gesigneerd en gedateerd, 105x125cm

Kavelnr: 3921-100

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 10,00

Ets Romain Malfliet, genummerd en gesigneerd, Antwerpen, 48,5x60,5cm

Kavelnr: 3921-101

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 37,00

Olie op doek, stilleven, gesigneerd, 54x68cm

Kavelnr: 3921-102

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 18,00

Werk achter glas, gesigneerd, 49x61cm

Kavelnr: 3921-324

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Aquarel achter glas, gesigneerd, 57x73cm

Kavelnr: 3921-325

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Kader prent bloemenmarkt, 50x93cm

Kavelnr: 3921-326

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

Kader reproductie 51x63cm

Kavelnr: 3921-327

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Tekening achter glas, 62x82cm

Kavelnr: 3921-330

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Lot kaders 6 stuks

Kavelnr: 3921-332

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Ets achter glas, gesigneerd, 27x36cm

Kavelnr: 3921-334

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Kaders aziatisch werk 22x30cm

Kavelnr: 3921-351

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

Oude fotokader 29x93cm

Kavelnr: 3921-354

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Mannenfiguur olie op doek 80x120cm

Kavelnr: 3921-389

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 24,59

Kader oude prent 63x90cm

Kavelnr: 3921-390

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Gouache achter glas portret, gesigneerd, 69x89cm

Kavelnr: 3921-391

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

Modern olie op doek zeezicht, gesigneerd, 137x98cm

Kavelnr: 3921-392

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

Kader Egyptisch tafereel 68x106cm

Kavelnr: 3921-393

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Groot landschap olie op doek, gesigneerd, 110x130cm

Kavelnr: 3921-395

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 39
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 114,00

Tekening achter glas, gesigneerd,

Kavelnr: 3921-426

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Kader oude prent 47x56cm

Kavelnr: 3921-427

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Naakt olie op doek, gesigneerd, 53x62cm

Kavelnr: 3921-428

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Kavelnr: 3921-429

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

Meisje olie op doek, gesigneerd, 53x62cm

Kavelnr: 3921-430

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Landschap olie op paneel, gesigneerd, 60x72cm

Kavelnr: 3921-431

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Tekening achter glas, gesigneerd, 50x60cm

Kavelnr: 3921-432

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Tekening achter glas, gesigneerd, 56x83cm

Kavelnr: 3921-433

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Harlekijn olie op doek, gesigneerd, 81x111cm

Kavelnr: 3921-436

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 29
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 65,00

Stilleven olie op doek, gesigneerd, 73x93cm

Kavelnr: 3921-437

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

Aquarel achter glas 78x98cm

Kavelnr: 3921-438

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Bosgezicht olie op doek, gesigneerd, 68x88cm

Kavelnr: 3921-439

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 15
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 46,00

Havenzicht olie op doek, gesigneerd, 81x89cm

Kavelnr: 3921-440

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 30,00

Wildstilleven met fazanten aquarel, gesigneerd, 73x86cm

Kavelnr: 3921-441

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 18,00