Kader reproductie 80x109cm

Kavelnr: 4013-073

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Kader borduurwerk 57x126cm

Kavelnr: 4013-074

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Barok kader met glas 32x39cm

Kavelnr: 4013-110

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Landschap olie op doek 2 stuks 25x35cm

Kavelnr: 4013-215

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Werken op papier 7 stuks

Kavelnr: 4013-236

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Aquarel boszicht achter glas, gesigneerd, 57x73cm

Kavelnr: 4013-237

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Antoon Pieck 45x57cm

Kavelnr: 4013-238

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 16,00

Aquarel boszicht achter glas, gesigneerd, 78x98cm

Kavelnr: 4013-240

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Kader tekening achter glas 55x65cm

Kavelnr: 4013-241

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Schilderij op paneel boszicht, gesigneerd, 52x72cm

Kavelnr: 4013-242

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Tekening boszicht achter glas 49x61cm

Kavelnr: 4013-245

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Tekening Sint-Niklaas achter glas, gesigneerd, 66x83cm

Kavelnr: 4013-246

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Fotokader 29x93cm

Kavelnr: 4013-247

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Kaders 4 stuks

Kavelnr: 4013-248

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Kaders 4 stuks

Kavelnr: 4013-249

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Schilderij havenzicht olie op doek, gesigneerd, 80x90cm

Kavelnr: 4013-076

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 67,00

Schilderij olie op doek naakt, gesigneerd, 52x62cm

Kavelnr: 4013-244

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 22,00

Schilderij zonsondergang olie op doek, gesigneerd, 98x138cm

Kavelnr: 4013-075

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 28,00

Kavelnr: 4013-243

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 22,00

Schilderij boszicht olie op doek, gesigneerd, 70x90cm

Kavelnr: 4013-077

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 26
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 57,00

Schilderij stilleven olie op doek, gesigneerd, 105x125cm

Kavelnr: 4013-078

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 31,00