Op doek, landschap, gesigneerd, 72x82cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 797-093

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Op doek, landschap, gesigneerd, 91x101cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 797-094

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Op papier, De Kathedraal, genummerd en gesigneerd, 55x70cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 797-095

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Op papier, Lente in het Waasland, Neirinck Albert 1931, 61x66cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 797-096

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 17,00

Op doek, winters landschap, gesigneerd, 68x78cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 797-097

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Op paneel, spelende poezen, 55x65cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 797-098

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 45,00

Ets Romain Malfliet, nr 19/50, Kerkstraat Belsele, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 797-122

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 14,00