Home > Oude veilingen > VEILING UIT INBOEDELS, W.O. METALEN BUREAUKASTEN, APPLE PC, KACHEL LEDA, ANTIEK, BROCANTE, CURIOSA EN VINTAGE (SINT-GILLIS-WAAS) (991) > Schilderijen En Kaders
Alle kavels Antiek , Brocante En Curiosa 1 Boeken, Strips En Magazines Diversen Antiek , Brocante En Curiosa 2 Drone, Apple En Hp Postkaarten Schilderijen En Kaders Kantoorkasten En Divers Vintage
Alle Kavels Antiek , Brocante En Curiosa 1 Boeken, Strips En Magazines Diversen Antiek , Brocante En Curiosa 2 Drone, Apple En Hp Postkaarten Schilderijen En Kaders Kantoorkasten En Divers Vintage
schilderijen en kaders
Op doek, landschap, gesigneerd, 72x82cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 797-093 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Op doek, landschap, gesigneerd, 91x101cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 797-094 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
Op papier, De Kathedraal, genummerd en gesigneerd, 55x70cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 797-095 Conditie: Gebruikt
Op papier, Lente in het Waasland, Neirinck Albert 1931, 61x66cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 797-096 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Op doek, winters landschap, gesigneerd, 68x78cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 797-097 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Op paneel, spelende poezen, 55x65cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 797-098 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 45,00
Ets Romain Malfliet, nr 19/50, Kerkstraat Belsele, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 797-122 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Alle kavels - Antiek , Brocante En Curiosa 1 - Boeken, Strips En Magazines - Diversen - Antiek , Brocante En Curiosa 2 - Drone, Apple En Hp - Postkaarten - Schilderijen En Kaders - Kantoorkasten En Divers - Vintage