Ets Antwerpen 79x107cm

Kavelnr: 1027-012

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Olie op doek, gesigneerd Mes, 200x300cm, afkomstig uit Hilton Amsterdam

Kavelnr: 1027-015

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 37,00

Vergulde kader met gouache, gesigneerd, 44x54cm

Kavelnr: 1027-020

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kader met werk achter glas, gesigneerd, 58x62cm

Kavelnr: 1027-038

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Schilderijen, 3 stuks

Kavelnr: 1027-058

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Barok vergulde kader met reproductie, 79x92cm

Kavelnr: 1027-073

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Olie op doek, gesigneerd in Baroque kader, 90x100cm

Kavelnr: 1027-194

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Grote partij kaders (zonder winkelkar)

Kavelnr: 1027-195

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Houtskooltekening achter glas, 74x90cm

Kavelnr: 1027-197

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Tekening achter glas, paardehoofd,gesigneerd, 24x33cm

Kavelnr: 1027-205

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 5,00

Olie op doek, bloemen gesigneerd, 48x56cm

Kavelnr: 1027-206

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Ets ingekleurd achter glas, gesigneerd en genummerd, 53x68cm

Kavelnr: 1027-207

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Lot van 3 stuks

Kavelnr: 1027-208

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Lot van 2 sruks

Kavelnr: 1027-209

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Kader met werk achter glas, 80x66cm

Kavelnr: 1027-231

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Alle kavels - Boeken - Design - Diversen - Antiek , Brocante & Curiosa - Militaria - Meubilair - Elektro - Schilderijen En Kaders - Pop-Art Antoine Liesens - Vintage