Olie op doek, portret, gesigneerd, 55x65cm (living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-009

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 110,00

Locatie: Zwijndrecht

Kader met werk achter glas, 25x30cm (living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-013

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Zwijndrecht

Kaders, gesigneerd, 3 stuks (living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-028

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 7,00

Locatie: Zwijndrecht

Kaders met borduurwerk, 3 stuks (living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-031

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Zwijndrecht

Olie op doek, de 3 wijzen, gesigneerd, 100x120cm, verlichting inbegrepen (living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-038

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 102,00

Locatie: Zwijndrecht

Olie op doek, stilleven bloemen, gesigneerd, 35x45cm (living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-039

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 14,50

Locatie: Zwijndrecht

Olie op doek, landschap, gesigneerd, 45x40cm (living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-040

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 24
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 89,00

Locatie: Zwijndrecht

Olie op doek, hond, gesigneerd, 40x50cm (living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-044

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 26
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 90,00

Locatie: Zwijndrecht

Kader met werk achter glas, 30x33cm, gesigneerd (living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-066

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Zwijndrecht

Olie op paneel, gesigneerd, 28x21cm, landschap (gang), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-092

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 45,00

Locatie: Zwijndrecht

Icoon 22x27 cm (gang), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-093

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Zwijndrecht

Kader met werk achter glas, 20x15cm, gesigneerd (gang), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-094

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 7,00

Locatie: Zwijndrecht

Ovalen kader met kant, 45x35cm (gang), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-097

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Zwijndrecht

Olie op doek, gesigneerd, 80x60cm, stilleven, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-098

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 80,00

Locatie: Zwijndrecht

Olie op paneel, portret, 34x39cm, gesigneerd (slpk 1), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-110

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 80,00

Locatie: Zwijndrecht

19de eeuws olie op paneel, man en vrouw, 25x32cm (slpk 1), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-111

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Zwijndrecht

Olie op doek, portret, gesigneerd, 43x53cm (slpk 1), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-112

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 21
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 85,00

Locatie: Zwijndrecht

19de eeuws olie op paneel, man, 25x30cm (slpk 1), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-113

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 19
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 88,00

Locatie: Zwijndrecht

Olie op doek, stilleven, gesigneerd, 50x55cm (living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-043

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 27
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 99,00

Locatie: Zwijndrecht

Olie op doek, gesigneerd, stilleven, 60x70cm (living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-073

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 31
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 180,00

Locatie: Zwijndrecht

Olie op doek, stilleven, gesigneerd, 30x35cm (living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1061-012

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 65,00

Locatie: Zwijndrecht

Alle kavels - Antiek , Brocante & Curiosa - Elektro - Diversen - Sterke Dranken En Wijnen - Tapijten - Meubilair - Schilderijen En Kaders