Home > Oude veilingen > LUCHTERS IN O.A. KRISTAL, SCHILDERIJEN, VILLEROY & BOCH PORSELEIN, VINTAGE, ANTIEK, BROCANT, H. BEQUET, ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (1364) > Schilderijen En Kaders
Alle kavels Antiek, Brocante En Curiosa Boch Villeroy, La Louviere, Keralux Diversen H.Bequet Kleding En Handtassen Kristal Lenzen Ifoco Japan Lusters Militaria Oude Munten Tuin Schilderijen En Kaders Vintage
Alle Kavels Antiek, Brocante En Curiosa Boch Villeroy, La Louviere, Keralux Diversen H.Bequet Kleding En Handtassen Kristal Lenzen Ifoco Japan Lusters Militaria Oude Munten Tuin Schilderijen En Kaders Vintage
kaders
Kaders met werk op bladgoud, 2 stuks, 21x23cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-085 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
schilderij
Groot modern schilderij, gesigneerd, 142x152cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-134 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
Groot modern schilderij, gesigneerd, 140x140cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-135 Conditie: Gebruikt
Kader met affiche achter glas 90x70cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-175 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Olie op doek, gesigneerd 103x92cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-176 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Kader met affiche achter glas 109x77cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-177 Conditie: Gebruikt
afiiche
Affiche achter glas 100x70cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-178 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kader met devotica afbeelding 75x105cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-179 Conditie: Gebruikt
Kader borduursel devotica 60x52cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-180 Conditie: Gebruikt
Kader tekening achter glas 70x56cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-181 Conditie: Gebruikt
Kader oude foto 65x54cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-182 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 1212-183 Conditie: Gebruikt
Olie op paneel, gesigneerd, 30x27cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-187 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 40,00
Olie op doek, gesigneerd, 140x110cm (kader beschadigt), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-188 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Olie op doek, gesigneerd, 19de eeuws topwerk, 107x127cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-189 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €300,00
Huidig bod: € 750,00
Olie op doek, 19de eeuws topwerk, 88x100cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-190 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €300,00
Huidig bod: € 375,00
Olie op doek, gesigneerd, 75x102cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-191 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €70,00
Huidig bod: € 111,00
Olie op doek, gesigneerd, topwerk, A.R.W. Allan, 87x130cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1212-184 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €300,00
Huidig bod: € 450,00
Alle kavels - Antiek, Brocante En Curiosa - Boch Villeroy, La Louviere, Keralux - Diversen - H.Bequet - Kleding En Handtassen - Kristal - Lenzen Ifoco Japan - Lusters - Militaria - Oude Munten - Tuin - Schilderijen En Kaders - Vintage