Kaders met werk op bladgoud, 2 stuks, 21x23cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-085

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Groot modern schilderij, gesigneerd, 142x152cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-134

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Groot modern schilderij, gesigneerd, 140x140cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-135

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 30,00

Kader met affiche achter glas 90x70cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-175

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Olie op doek, gesigneerd 103x92cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-176

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Kader met affiche achter glas 109x77cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-177

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Affiche achter glas 100x70cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-178

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Kader met devotica afbeelding 75x105cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-179

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Kader borduursel devotica 60x52cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-180

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Kader tekening achter glas 70x56cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-181

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Kader oude foto 65x54cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-182

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Kavelnr: 1212-183

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Olie op paneel, gesigneerd, 30x27cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-187

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 40,00

Olie op doek, gesigneerd, 140x110cm (kader beschadigt), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-188

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Olie op doek, gesigneerd, 19de eeuws topwerk, 107x127cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-189

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €300,00

Huidig bod: € 750,00

Olie op doek, 19de eeuws topwerk, 88x100cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-190

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €300,00

Huidig bod: € 375,00

Olie op doek, gesigneerd, 75x102cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-191

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 111,00

Olie op doek, gesigneerd, topwerk, A.R.W. Allan, 87x130cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1212-184

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €300,00

Huidig bod: € 450,00