Home > Oude veilingen > ANTIEK, CURIOSA, GADGETS, COLLECTABLES, ETC. GRATIS VERZENDING NAAR BELGIE EN NEDERLAND VANAF € 25 (1887) > Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D.
Alle kavels Aardewerk,Porselein, E.D. (W.O. Antiek) Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi Boeken, Bladmuziek, E.D. (W.O. Antieke) Boeken, Bladmuziek, E.D. (W.O. Antieke) 2 CD's, DVD's, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) LP's, Singles, Vinyl, E.D. Munten, Oud Papiergeld, Penningen, E.D. Partijen, Partijtjes Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Sieraden, Bijoux, Horloges (W.O. Zilver & Antiek)
Alle Kavels Aardewerk,Porselein, E.D. (W.O. Antiek) Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi Boeken, Bladmuziek, E.D. (W.O. Antieke) Boeken, Bladmuziek, E.D. (W.O. Antieke) 2 CD's, DVD's, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) LP's, Singles, Vinyl, E.D. Munten, Oud Papiergeld, Penningen, E.D. Partijen, Partijtjes Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Sieraden, Bijoux, Horloges (W.O. Zilver & Antiek)
Oude modeprent
Oude modeprent. In passe-partout, achter glas en in houten lijst. H38cm/B20cm/754Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2038 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Locatie: Lunteren
Foto in lijst (gesigneerd?)
Kavelnr: 1767-2061 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Olieverfschilderij
Olieverfschilderij. In houten lijst. H27cm/B31cm/760Gr. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2073 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 12,00
Oude druk
Oude druk. Achter glas en in houten lijst. H26cm/B31cm/568Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2078 Conditie: Gebruikt
Oude druk. In passe-partout, achter glas en in houten lijst. H34cm/B25cm/520Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2108 Conditie: Gebruikt
Oude foto. Achter oud glas, in passe-partout en in houten lijst
Oude foto. Achter oud glas, in passe-partout en in houten lijst. H15cm/B10cm/100Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2114 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Oude modeprent. In passe-partout, achter glas en in houten lijst. H38cm/B30cm/768Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2136 Conditie: Gebruikt
4 panelen met afbeeldingen
4 panelen met afbeeldingen. H23cm/B17cm/D3cm/2820Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2140 Conditie: Gebruikt
Oude modeprent. In passe-partout, achter glas en in houten lijst. H38cm/B30cm/792Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2154 Conditie: Gebruikt
Dame op brug
Dame op brug . Achter glas en in houten lijst. H11cm/B14cm/110Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2163 Conditie: Gebruikt
Tekening
Tekening. Achter glas en in houten lijst. H23cm/B28cm/432Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2181 Conditie: Gebruikt
Oude ets
Oude ets. In passe-partout, achter glas en in houten lijst. H17cm/B20cm/266Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2184 Conditie: Gebruikt
Oude foto
Oude foto. Achter glas en in houten lijst. H26cm/B31cm/590Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2206 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €0,00
Huidig bod: € 0,00
Ets op geschept papier achter glas
Ets op geschept papier achter glas. In houten lijst. H22cm/B16cm/230Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2224 Conditie: Gebruikt
Oude druk in houten lijst
Oude druk in houten lijst. H32cm/B38cm/578Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2257 Conditie: Gebruikt
Oude druk in houten lijst. H32cm/B28cm/606Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2260 Conditie: Gebruikt
Tekening . In passe-partout, achter glas en in houten lijst. H20cm/B26cm/360Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2266 Conditie: Gebruikt
Oude druk. H19cm/B26cm/404Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2267 Conditie: Gebruikt
Aquarel op papyrus?
Aquarel op papyrus?. In houten lijst. H21cm/B15cm/186Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2268 Conditie: Gebruikt
Afbeelding Dachshund
Kavelnr: 1767-2310 Conditie: Gebruikt
Onduidelijke techniek
Onduidelijke techniek. H16cm/B22cm/272Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2311 Conditie: Gebruikt
Oude portretfoto achter oud glas
Oude portretfoto achter oud glas. H50cm/B40cm/1795Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2347 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 6,00
Oude prent
Oude prent . Achter glas en in houten lijst. H35cm/B35cm/888Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2357 Conditie: Gebruikt
Oude druk. In passe-partout, achter glas en in houten lijst. H32cm/B26cm/502Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1767-2382 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Aardewerk,Porselein, E.D. (W.O. Antiek) - Antiek, Oud, Of Gewoon Mooi - Boeken, Bladmuziek, E.D. (W.O. Antieke) - Boeken, Bladmuziek, E.D. (W.O. Antieke) 2 - CD's, DVD's, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) - LP's, Singles, Vinyl, E.D. - Munten, Oud Papiergeld, Penningen, E.D. - Partijen, Partijtjes - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - Sieraden, Bijoux, Horloges (W.O. Zilver & Antiek)